Android Auto vás konečně nechá změnit jednu zásadní věc. O co jde?

android auto tapeta

Operační systém Android je skvělý především v tom, že si jej můžeme různě přizpůsobit na míru tak, jak vyhovuje nám. Systém pro auta však stejnou cestou nejde a nechá vás změnit pouze minimum věcí. V systému Android Auto bude ale dle všeho brzy možná změna tapety.

Android Auto změna tapety

Google si do systému připravil hned 6 různých tapet, které jsou dostupné ve verzi Android Auto 5.8. Aktuálně je však funkce z nějakého důvodu skrytá a Google zřejmě funkci ještě ladí. Může se to zdát možná jako nepodstatná novinka, ale opak je pravdou. Jestliže Android Auto připojujete neustále, může vám tapeta pěkně doplnit interiér vašeho auta v případě, že zrovna nepoužíváte navigaci či jiné aplikace.

Android Auto
Android Auto

Dle webu Android Police zatím není jasné, zda bude možné nechat si změnit tapetu i na vlastní. Vypadá to však, že minimálně v této verzi si budete muset vybrat z tapet, které vybral Google. Americký gigant se k této zprávě zatím nijak nevyjádřil, ale je možné, že funkci brzy spustí. Verze 5.8 je nyní dostupná na Google Play.

Jak se vám líbí nové tapety?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)