TOPlist

Android Auto se dočkalo nové designové vychytávky. Necháte ji zapnutou?

Android Auto
  • Android Auto dostalo letos nadstandardní péči
  • Dočkali jsme se nového rozhraní a dalších fajn funkcí
  • Nyní Google přidává synchronizaci tapety mobilu s displejem vozu

Pokud pravidelně používáte Android Auto, možná jste až překvapeni tím, jak pečlivě se o něj Google v posledních měsících stará. Letos jsme se konečně dočkali velké aktualizace označované jako „Coolwalk“, od té doby se však dostalo na hromadu dalších novinek a nyní do něj americká firma přidala další prvek, který sice nepřináší nic praktického, ale minimálně jde o pěkné sjednocení displeje vašeho vozu a telefonu.

Web 9to5google informoval, že Android Auto v nejnovější aktualizaci podporuje synchronizaci tapety vašeho telefonu s infotainmentem vozu. Ve výchozím nastavení je nyní zapnutá pro všechny, ale pokud byste ji z jakéhokoliv důvodu nechtěli využívat, můžete ji manuálně vypnout v nastavení. Je potřeba zmínit, že v tuto chvíli umí být tapety pouze statické, takže pokud využíváte živé wallpapery, nebudou se vám hýbat. A zatím není jasné, zda se Google k tomuto kroku vůbec někdy odhodlá. Kvůli potenciálnímu rozrušování za jízdy bych si ale tipl, že se tak nestane.

android auto sjednocení tapet

Funkce je dostupná v nejnovější verzi Android Auto a Google ji zavádí tradičně postupně, takže pokud ji ještě nemáte, nezbývá nic jiného než čekat.

Android Auto
Android Auto

Oceníte tuto vychytávku v Android Auto?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)