TOPlist

Uživatelé Android Auto hlásí nepříjemné problémy. Netrápí i vás?

Android Auto problémy
  • Android Auto se zdánlivě potýká se závažnou chybou
  • Mnohým uživatelům nástroj vůbec nefunguje kvůli problémům s konektivitou
  • Oficiální reakci vývojářů nebo postup, jak se s komplikacemi vypořádat, neznáme

Řidiči spoléhající na oblíbený nástroj Android Auto, který umožňuje zrcadlení obrazovky a některých funkcí chytrého telefonu na displej automobilu, hlásí posledních pár týdnů nepříjemné komplikace. Pro mnohé je kvůli nim služba zcela nepoužitelná.

Stížnosti uživatelů se začaly hromadit na oficiálním fóru podpory a sociální platformě Reddit, kde je zaznamenal zahraniční server 9to5Google. Řidiči zmiňují závažné problémy s konektivitou, kvůli nimž se jim nedaří spustit Android Auto jak při použití USB kabelu, tak i v bezdrátovém režimu. Přesně do této situace se dostal uživatel sociální sítě Reddit u/HeyKamy, pod jehož vláknem se postupně začali ozývat další postižení.

Android Auto

Stížnosti na fóru samotného Google přibývají neustále, v době psaní článku jsme narazili na vícero příspěvků mladších jednoho dne. Podle portálu 9to5Google bývají často zmiňovány verze jako 11.7, 11.8 či 11.9, které jsou i přes přítomnost novějších buildů stále hojně používané.

Oficiální reakci vývojářů, popřípadě návod, jak se s komplikacemi vypořádat, se nám zatím dohledat nepovedlo.

Funguje vám Android Auto bez problémů?

Zdroje: Reddit, Google Support9to5Google

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)