TOPlist

Hromada uživatelů si stěžuje na problémy spojené s Android Auto. Čeho se týkají?

Android Auto problémy s připojením
  • Stále více uživatelů si stěžuje na problémy s připojením k Android Auto
  • Některým se náhodně odpojuje, jiným nejde vůbec připojit
  • Google se k chybě zatím nevyjádřil 

Uživatelské rozhraní Coolwalk pro Android Auto je s námi už několik měsíců, avšak v posledních dvou týdnech si stále více uživatelů stěžuje na problémy, které se týkají s připojením k infotainmentu.

Na potíže s připojením si lidé stěžují jak na Redditu, tak i na oficiálních Google fórech. Největší vlna přišla přibližně před dvěma týdny a zdá se, že se problém netýká malého okruhu uživatelů, právě naopak. Někteří si stěžují na to, že se jim k Android Auto nedaří vůbec připojit a na displejích se objevuje hláška „Looking for Android Auto“, přičemž k propojení nikdy nedojde. Je přitom jedno, zda připojení probíhá bezdrátově, či kabelem.

Android Auto
Android Auto

Menším smolařům se pak Android Auto „jen“ náhodně odpojuje. To se naopak týká především těch, kteří propojují telefon s autem kabelem. Potíže se začaly objevovat na začátku května a týkají se verzí 9.4, 9.5 a 9.6, starší verze 9.3 by měla fungovat bez problémů. Google v tuto chvíli bohužel nepotvrdil, že pracuje na opravě, ale dá se očekávat, že se tak v nejbližších dnech stane. Pokud jste se s odpojováním setkali i vy, zkuste nainstalovat některou ze starších verzí Android Auto.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte také problémy s připojením k Android Auto?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)