Android Auto stále zlobí. Google vydal další opravný update

Android Auto Google opravný update Galaxy Z Flip4 Z Fold4

Vývojáři společnosti Google mají v posledních týdnech plné ruce práce s laděním nástroje Android Auto. Populární prostředí spojující mobilní telefony a palubní systém ve vozidle stále není v kondici, ve které by jej chtěli autoři i uživatelé mít, a za poslední měsíc dostal hned několik opravných updatů. Několik dní zpět vyšla aktualizace, která měla například vyřešit trable s kompletně nefunkčním Android Auto u telefonů Samsung i dalších značek. Problém byl podle všeho vyřešen jen částečně a hned na začátku září bylo potřeba řešit jeden další.

Android Auto
Android Auto

Oficiální stránka s nahlášenými problémy obsahuje k 2. září nový záznam, který hovoří o opravě Android Auto pro nové ohebné Samsung telefony Galaxy Z Flip4 a Galaxy Z Fold4. I ty měly problém s konektivitou a vůbec spuštěním AA na obrazovce vozidla. Google tvrdí, že byly obtíže odstraněny a měly by zmizet po nejbližší aktualizaci.

Pokud máte u vašeho telefonu stále s Android Auto problémy a aktualizace stále nepřichází, můžete zkusit stáhnout nejnovější verzi například z APK Mirror. Rozhodně je také dobré zkontrolovat, zda za obtíže nemůže nějaký méně kvalitní kabel.

Jak vám aktuálně šlape Android Auto?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)