Google Mapy v Android Auto trápí nepříjemný problém. Možná máme řešení

Google Mapy Android Auto tmavý režim problém

Android Auto se v posledních několika týdnech potýká s nepříjemnými problémy. Své by o tom mohli říci majitelé telefonů Galaxy S22, kterým se v některých případech systém odmítal spustit a nyní si uživatelé stěžují na další, avšak méně nepříjemný problém.

Tmavý režim pro Android Auto existuje už několik měsíců a po vizuální stránce šlo o jeden z těch nejzásadnějších updatů. Pokud máte nastavený vzhled na automatický, v podporovaných vozech se to, zda se přepne do tmavého, nebo zůstane ve světlém režimu řídí dvěma vlastnostmi. Tou první je nastavení režimu ve vašem telefonu, druhou pak úroveň jasu v samotném vozidle. Pokud třeba vyjíždíte z garáže, přepne se vám režim z tmavého na světlý a naopak.

Android Auto
Android Auto
Mapy Google
Mapy Google

Pokud používáte Google Mapy, je poměrně velká šance, že se tak u nejnovější aktualizace 11.33 neděje a Android Auto zůstává zaseklé ve tmavém režimu. Pokud vás tento problém otravuje, můžete vyzkoušet odinstalovat aktualizace aplikace Google Mapy, nebo můžete zkusit nainstalovat beta verzi 11.35, kde by měl být problém odstraněn.

Setkali jste se s podobným problémem?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)