Google prý konečně opravil Android Auto pro řadu Galaxy S22

Android Auto Samsung Galaxy S22 problém oprava

Motoristické prostředí Android Auto sice patří k úplně nejoblíbenějším produktům firmy Google, rozhodně se mu ale nevyhýbají problémy. Když ve spojení s ním úplně dobře nefungují některé levnější telefony, je to mrzuté. Když jde ale o vlajkové mobily od Samsungu a problémy trvají dokonce několik týdnů, to už opravdu naštve. Ano, je tu řeč o telefonech z řady Galaxy S22. Komplikace, které tyto mobily s Android Auto měly už od letošního února, by teď prý měly být opraveny.

Android Auto
Android Auto

Venku na silnicích byl ještě sníh, když si první majitelé telefonů z této série začali stěžovat, že se jim po připojení k AA na obrazovce vozu zobrazuje v podstatě jen spodní lišta a jinak žádné aplikace. Od té doby na stránkách podpory přibyly stovky stížností. Google se již v květnu pokusil vyřešit problémy v rámci jedné z aktualizací. Ukázalo se ale, že rozhodně ne pro všechny. Aktuální řešení by mělo být o dost účinnější, ale podle reakcí některých uživatelů se zdá, že to úplně stoprocentní opět nebude.

Jak vám šlape Android Auto?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)