Můžete stahovat! Android Auto ve verzi 9.5 je dostupné všem uživatelům

android auto 9.5
  • Android Auto 9.5 je k dispozici všem uživatelům
  • Google bohužel neprozradil, co se změnilo

Google právě vydal bez jakéhokoliv oficiálního oznámení novou verzi Android Auto 9.5, která je od 10.5.2023 dostupná všem uživatelům. Bohužel se s námi nepodělil ani o žádný seznam změn, uživatelé Pixelu ale jednu mají.

Google průběžně opravuje chyby a implementuje různá vylepšení pro Android Auto, zároveň také zlepšuje stabilitu, která byla v minulosti občas problematická. Jak již bylo řečeno, v tuto chvíli není jasné, jaké konkrétní novinky nám nabízí, někteří uživatelé Pixelů hlásí, že mohou nyní změnit rozložení rozhraní, což dříve nešlo. Je ale zajímavé, že se změna týká pouze uživatelů s telefony od Googlu. To se ale může samozřejmě ještě změnit.

Android Auto
Android Auto

Nicméně Google má s Android Auto velké plány. Mimo rozšíření nového rozhraní Coolwalk (návod na instalaci si můžete přečíst u nás na webu) se do něj chystá hromada dalších aplikací jako YouTube, Zoom, Microsoft Teams nebo dokonce hry.

Jak aktualizovat Android Auto?

Aktualizace aplikace Android Auto ve vašem smartphonu se systémem Android je velmi snadná:

  1. Na domovské obrazovce přejděte na obrazovku aplikace
  2. Zde vyberte Obchod Play
  3. Vyhledejte aplikaci Android Auto a klepněte na možnost „Aktualizovat“
  4. Po dokončení se během několika sekund aktualizace nainstaluje do vašeho telefonu

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak jste spokojení s novou verzí Android Auto?

Zdroj: AndroidSage

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)