Google pouští mezi lidi Android Auto 10. Tady ho můžete stáhnout

Android Auto 10 beta stažení APK

Společnost Google, možná trochu překvapivě, začíná mezi uživatele vypouštět beta verzi prostředí Android Auto 10. Vývojáři od verze 9.9 nepřešli v číselné řadě na sérii 9.10, ale rovnou vydali „desítku“. Překvapení podtrhuje fakt, že zatím není známý oficiální seznam změn a velké rozdíly uživatelé zatím neodhalují ani při praktickém používání, ačkoli jde o skok na další generační verzi. Je možné, že si Google teprve chystá půdu pro něco významnějšího, případně to ještě nebylo bez nápovědy přímo od autorů objeveno.

Android Auto
Android Auto

Beta verzi prostředí Android Auto 10 si každopádně může do svého kompatibilního telefonu stáhnout v podstatě kdokoli. Pokud nepatříte mezi členy beta programu, můžete využít například APK instalátor ze Softpedie.

Plná verze nového Android Auto by se měla začít šířit v následujících týdnech po dokončení beta testování. Zkušební období obvykle netrvá déle než několik týdnů, protože společnost Google v posledních 12 měsících výrazně zrychlila frekvenci vydávání nových verzí.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už máte Android Auto 10? Jaké změny jste zaznamenali?

Zdroj: aevolution

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)