Android aplikace konečně spustíte i na Macu, BlueStacks nabídne oficiální podporu

bluestacks macbook

Již dávno neplatí, že by uživatelé nutně museli spouštět Android aplikace pouze na mobilních telefonech či tabletech s Androidem. Díky různým emulátorům lze spustit android aplikace také na počítačích či noteboocích (nebo lze rozjet dokonce plnohodnotný Android na PC). Velmi oblíbený a povedený nástroj představuje BlueStacks, který jsme vám představili v samostatném článku. Tento program je tu s námi již několik let, dosud byl ale k dispozici pouze pro Windows. To se nyní mění – Android aplikace si díky BlueStacks mohou nyní užít i majitelé přístrojů MacBook od Applu.

Android aplikace v BlueStacks na MacBooku

android aplikace Bluestack pro Mac 2

K čemu podobný nástroj využít? Ne každý chce do svého telefonu instalovat “každou blbost” a spousta uživatelů tedy ocení, pokud si mohou vyzkoušet danou aplikaci ještě před tím, než ji nainstalují do mobilního telefonu. Někteří uživatelé pak ocení možnost hraní oblíbených her pro Android na svém počítači. Bohužel musíme potvrdit, že ne všechny aplikace dosud v BlueStacks fungují, emulace je navíc poměrně náročná na výpočetní výkon.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (0)