Nejnovější Android aplikace z Google Play #74 – domácí Workout, parádní to-do manažer a další

74 hlavni

Jaké Android aplikace si dnes představíme? Jako první to bude vynikající to-do manažer s jednoduchým ovládáním – Swipes. Následovat bude aplikace pro prohlížení a vytváření legračních obrázků – Open Imgur. Třetím tipem je aplikace Grid : Photo Collage Editor určená k vytváření koláží s nejrůznějšími efekty a na závěr jsme pro vás vybrali aplikaci, se kterou se léta pořádně vypracujete – Madbarz Workout App.

Swipes – To-Do & Task List

Mobilní telefony již delší dobu slouží k zaznamenávání vašich, ať už pracovních či osobních úkolů. Jakby taky ne, když stačí pouze kouknout na displej vašeho zařízení a ihned máte přehled o tom, jaké povinnosti vás ještě čekají. K těmto účelům slouží opravdu velké množství aplikací z obchodu Google Play. Swipes – To-Do & Task List se svou jednoduchostí a intuitivním ovládáním řadí k těm nejpovedenějším. Uživatelské rozhraní aplikace je rozděleno do 3 základních kategorií – Naplánované úkoly, Aktuální úkoly a Dokončené úkoly. Po spuštění aplikace se vždy dostanete do aktuálních úkolů, které když splníte, můžete tažením prstu směrem vpravo přesunout do kategorie dokončených úkolů. V opačném případě, kdy táhnete prstem po konkrétním úkolu směrem vlevo, dojde k přesunutí úkolu na pozdější dobu. Ta může např. představovat večer, následující den, následující týden apod. Prostřednictvím poslední položky “Pick Date” si lze navolit konkrétní den a čas pro upozornění.

Swipes - Plan & Achieve Tasks
Swipes - Plan & Achieve Tasks

Open Imgur

Znáte oblíbený server pro prohlížení a sdílení těch nejlegračnějších obrázků a gifů – Imgur? Pokud ano, pak vás pravděpodobně potěší i tato aplikace, která vám umožní sledovat srandičky z Imgur i na vašem mobilním telefonu. Veškerý obsah lze třídit na základě několika parametrů a rovněž také podle kategorií. Obrázky lze filtrovat podle jejich bodového hodnocení, popularity či podle toho, jak moc jsou virální. Aplikace Imgur obsahuje generátor vlastních “Meme” obrázků, v nich máte možnost vyplnit kolonky textu a váš výtvor začít sdílet. U některých obrázků se rozhodně pobavíte.

Grid : Photo Collage Editor

Grid : Photo Collage Editor je aplikace pro tvorbu pokročilých koláží s využitím nejrůznějších filtrů, rámečků, popisků, štítků a dalších úprav. Na začátek si v nabídce několika rozložení zvolíte, jak by měla výsledná koláž vypadat, resp. z kolika obrázků/fotek by měla být složena. Následuje jednoduché přetáhnutí obrázků do koláže z vaší galerie. Poté nastává chvíle, kdy si můžete na jednotlivé obrázky koláže aplikovat filtry, a také k jim přidat vnitřní a vnější rámečky. Výslednou koláž můžete přímo z aplikace sdílet na váš Facebook, Twitter, WhatsApp či email.

The app was not found in the store. :-(

Madbarz Workout App

Léto se blíží a vy jste ještě stále nezačali pracovat na své postavě? Nikdy není pozdě, a proto si neváhejte stáhnout aplikaci Madbarz Workout App, která vám pomůže se pořádně vypracovat. Nemusíte přitom ani navštěvovat posilovnu, jedná se totiž o cvičení v rámci domácího work-outu. Abyste mohli aplikaci začít spokojeně používat a sledovat veškeré vaše statistiky a pokroky, musíte se nejprve registrovat, což zabere zhruba minutu vašeho času. Poté vyplníte základní údaje o vaší váze, výšce, věku apod. a vrhnete se na cvičení. Základem aplikace Madbarz Workout App jsou desítky různých typů cvičení. U každého cvičení máte graficky znázorněny všechny aktivované svaly. Po každé odcvičené sérii si v aplikaci “odškrtnete” její splnění. Tímto se začínají tvořit vaše statistiky a historie, v níž se můžete dozvědět, jakých zlepšení jste dosáhli.

Madbarz - Bodyweight Workouts
Madbarz - Bodyweight Workouts

Nejnovější Android aplikace z Google Play

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)