Nejnovější Android aplikace z Google Play #47 – Telka v mobilu, měření délky..objektů a další

47 hlavni

Jako první vás dnes čeká parádní aplikace pro sledování televizních kanálů na vašem mobilním zařízení – Televize v Mobilu. Následuje aplikace Horizon, se kterou lze natočit pouze videa na šířku, a to ať už držíte telefon jakýmkoli způsobem. Třetím tipem je komunikátor Bleep od tvůrců torrentového klienta BitTorrent. S předposlední aplikací ZměřIt můžete měřit délky s využitím vašeho telefonu. Na závěr jsme pro vás vybrali launcher pro starší a hůře vidící lidi Koala Phone Simple Launcher. To vše v dnešním díle seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play.

Televize v mobilu

Na Google Play se objevila další aplikace, která zprostředkovává sledování televizních kanálů na vašem telefonu či tabletu. Tato aplikace pochází od slovenských vývojářů z JAPA Developers a nevyžaduje příliš zbytečných oprávnění, což je téměř zvykem u podobně zaměřených aplikací. Po spuštění se zobrazí několik záložek, v nichž můžete nalézt vaše oblíbené televizní kanály. Přítomny jsou nejen kanály slovenské, ale také české. Většina z nich nabídne velmi dobrou kvalitu. Každý z kanálů můžete uložit do svých oblíbených. Ty se poté zobrazují ve třetí záložce. Přehrávání videí je možné buďto přímo v aplikaci přes interní přehrávač, nebo prostřednictvím MX Playeru (v druhém případě je zapotřebí změnit H/W dekodér na S/W dekodér).

televize v mobilu 1 android aplikace

The app was not found in the store. :-(

Horizon

Určitě víte, jak moc dokáže člověka rozzuřit, když po natočení videa svým telefonem zjistí, že se přehrává v režimu na výšku. S aplikací Horizon se vám už nic podobného nestane. Jakékoliv video natočené touto aplikací se bude vždy přehrávat v režimu na šířku, a to bez ohledu na to, jak telefon při natáčení držíte a otáčíte. Tento princip funguje na základě gyroskopu, díky kterému můžete při natáčení s telefonem pohybovat jak se vám zachce. Horizon dokáže pořizovat videa až ve Full HD rozlišení. V základu je aplikace zdarma, nabízí ovšem pouze omezený čas natáčení. Zakoupením získáte nejen možnost natáčet videa s neomezenou délkou, ale také se odstraní “vodoznak” aplikace z vašich videí.

Horizon 1

Bleep

Tuto aplikaci vytvořila společnost, která je známá svým torrentovým klientem BitTorrent. Bleep je aplikace pro chatování a volání mezi 2 uživateli s využitím systému Peer-To-Peer. Díky tomu dochází k lepšímu zabezpečení vaší komunikace, protože zde není přítomna žádná třetí strana. Aplikace Bleep se v současné době nachází ve fázi Alpha. Sami autoři v popisku na Google Play doporučují používat Bleep pouze přes Wi-Fi, protože zatím dochází ke konzumaci většího množství dat a také baterie.

Bleep 1

ZměřIt

Zahoďte metry pro měření délek do svých skříní. Máme tady další aplikaci od slovenských kolegů, která to bez problémů zvládne. S aplikací ZměřIt můžete měřit vše, co se vejde do záběru vašeho fotoaparátu. Měření funguje na základě projektivní geometrie, díky čemuž je možné objekt vyfotit z libovolného úhlu. Po spuštění aplikace můžete objekt buďto přímo vyfotit, nebo načíst z vaší galerie. A co je na tom nejlepší? Tato aplikace je zcela zdarma. Pokud byste ovšem chtěli vývojáře podpořit, můžete si stáhnout placenou verzi za 30 Kč.

ZměřIt 1

TakeMeasure
TakeMeasure

Koala Phone Simple Launcher

Jedná se o Launcher uzpůsobený pro starší a hůře vidící lidi. Po aplikaci tohoto launcheru se na displeji zobrazují větší ikony, tlačítka, klávesnice a také velmi přehledný seznam kontaktů a hovorů. Upraveny jsou také některé aplikace jako například fotoaparát, prohlížeč fotografií, budík, nebo svítilna. Při použití Koala Launcheru se nemusíte bát, že byste ztratili přístup k vašim ostatním aplikacím. Do menu si můžete přidat odkazy na další aplikace (mapy, Skype, apod.). Koala Launcher si nyní můžete koupit ve 25% slevě.

Koala Phone Simple Launcher 1

Koala Phone Launcher GOLD
Koala Phone Launcher GOLD

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)