Nejnovější Android aplikace z Google Play – výběr toho nejlepšího

android aplikace 1

Již přes rok vám každé pondělí přinášíme seriál Nejnovější Android aplikace z Google Play. Celkový součet aplikací všech dílů tvoří obrovské číslo. My jsme se rozhodli, že seriál díl po dílu projdeme a vybereme jen ty nejlepší kousky (10 v každém výběru). Náš výběr těch nejlepších aplikací si můžete projít v následujícím článku. Příští týden můžete očekávat další nášup deseti nejlepších aplikací.

Call Popout

Právě na svém telefonu hrajete akční zombie střílečku Dead Trigger 2. Utíkáte a za vámi běží desítky nemrtvých, jejichž jedinou myšlenkou je sežrat vás zaživa. Situace se přiostřuje, docházejí vám náboje, stísňuje se prostor a na čele vám začínají rašit kapky potu. Najednou se hra z čistajasna vyruší a vám někdo volá – „Máma“. Pakliže nechcete riskovat, aby se vám tato situace přihodila znova, neváhejte vyzkoušet aplikaci Call Popout, s níž se vám při volání zobrazí na displeji pouze malé kolečko s číslem. Aktuálně spuštěná aplikace tak zůstane netknutá.

Call PopOut
Call PopOut

Copy Paste Any Text Instantly

Určitě jste se již někdy setkali se situací, kdy jste ve vašem telefonu chtěli zkopírovat nějaký text, ale zkrátka to nebylo možné. S aplikací Copy Paste Any Text Instantly se už podobná situace nebude nikdy opakovat. Tento nástroj dokáže rozpoznat text z jakéhokoli obrázku a převést ho do digitální podoby. Převedený text se pak automaticky uloží do vaší schránky a vy ho poté můžete jednoduše vkládat.

Copy Paste Any Text Trial
Copy Paste Any Text Trial

Správce zařízení

Pomocí správce zařízení můžete nalézt, prozvonit, uzamknout nebo smazat zařízení synchronizované s vaším Google účtem. Aplikace se může hodit v situacích, kdy vám mobilní telefon/tablet někdo odcizí, nebo jej zkrátka nemůžete nalézt.

Google Find My Device
Google Find My Device

Easy App Backup

Slouží pro zálohování nainstalovaných aplikací ve vašem zařízení bez nutnosti rootu. Zálohované aplikace lze uložit buďto na vaši SD kartu, nebo Google Drive. Easy App Backup má velmi jednoduché uživatelské rozhraní, a proto si se zálohováním poradí opravdu každý.

Easy App Backup
Easy App Backup

12Hours

Je skvělý a hlavně užitečný ciferníkový widget. Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná o jeden z mnoha klasických widgetů z Google Play. Na ten druhý ovšem zjistíte, že tento v sobě skrývá skvělou funkci, a to synchronizaci s vaším kalendářem a zobrazení vašich událostí pomocí výsečí přímo v ciferníku.

My Paid Apps

Aplikace My Paid Apps dokáže zobrazit celkovou částku, jakou jste utratili za vaše zakoupené aplikace z obchodu Google Play.

My Paid Apps
My Paid Apps

Per-App Modes

Je aplikací známého vývojáře Francisco Franco, jehož vydařený kernel obletěl nejedno Android zařízení. S aplikací Per-App Modes si můžete vytvářet vlastní profily, ve kterých lze upravovat frekvenci procesoru a grafického jádra pro konkrétní aplikace. Úprava frekvencí vám poslouží k dosažení větší výdrže vaší baterie, ale také k lepšímu výkonu potřebného u náročných her apod.

17010bd373b563d164d50170489c8033?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

RAR for Android

Populární program pro kompresi dat přichází i na operační systém Android. Aplikace je zdarma a dokáže extrahovat a ukládat data do/z formátu RAR a ZIP. Mezi další funkce patří oprava archívů a také benchmark pro otestování výkonu vašeho zařízení.

Lockdown Pro

S Lockdown Pro můžete velmi jednoduše zamykat aplikace vašeho telefonu. Lockdown Pro nabízí hned několik způsobů, jak vaše aplikace zamykat. Buďto můžete používat klasickou číselnou kombinaci, nakreslit dříve zvolený vzor, nebo využít rozhraní kalkulačky, kde můžete namačkat, co se vám zachce.

Lockdown Pro - AppLock & Vault
Lockdown Pro - AppLock & Vault

Link Bubble

Link Bubble je velmi zajímavá aplikace. Na displeji vám zobrazí malé okénko, v němž se na pozadí načítají internetové stránky. Jakou to má výhodu? Nemusíte zdlouhavě vyčkávat, než se stránka načte a můžete spokojeně používat aktuálně spuštěnou aplikaci. Až se stránka kompletně načte, již zmiňované okénko vás na to upozorní.

Brave Browser - Link Bubble
Brave Browser - Link Bubble

Vybrali jste si z toho výběru nějaké Android aplikace? Našli jste nějakou aplikaci, kterou používáte na základě doporučení našeho seriálu, a chybí vám v tomto výběru? Potom budeme rádi, když nám její název napíšete do komentářů.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)