Tuhle dobrůtku milují snad všichni. Jaké označení dostane Android 15?

android 15

Teprve nedávno vyšla první Developer Preview verze Androidu 14 a už tu máme první informaci o Androidu 15, respektive o jeho kódovém označení. Google před nějakou dobou přestal s plným označováním svého systému po různých pochutinách (posledním byl Android 9.0 Pie), avšak v kódových názvech dobrůtky zůstávají. Například Android 14 se označuje jako Upside-Down Cake, tedy obrácený dort. A jak se tedy bude označovat Android 15?

Mishaal Rahman vyšťoural tuto informaci v jednom z kódů a Android 15 se bude označovat jako Vanilla Ice Cream, tedy vanilková zmrzlina. Zároveň je to jediná informace, kterou o nadcházející verzi Androidu v tuto chvíli máme. Je však jisté, že přijde v roce 2024. Google tedy ani příští rok neupustí od tradice, kterou si sebou systém zeleného robůtka nese od svého počátku.

android 15 vanilla ice cream

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Která verze Androidu byla vaše nejoblíbenější?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)