TOPlist

Stahujte hotový Android 11 pro Pixel! Beta dostupná pro OnePlus, OPPO, Xiaomi a Realme

android 11 pixel stahujte

Google dnes začíná rozesílat finální verzi Androidu 11 na všechny podporované telefony Pixel. Zároveň je spuštěna beta pro vybrané modely značek OnePlus, OPPO, Xiaomi a Realme. Chcete vědět které Pixely dostanou update a jaké další telefony mohou instalovat novou betaverzi? Vše se dočtete v tomto článku.

Po dlouhých měsících a několika beta verzích konečně nadešel den, kdy Android 11 lze stáhnout na zařízení běžných uživatelů. Aktualizace obdrží v první vlně telefony Google Pixel. Jmenovitě jsou to Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 4, Pixel 4 XL a Pixel 4a.

Pokud jste Šťastným vlastníkem některého z Pixelů tak stačí jít do Nastavení > Systém > Rozšířená nastavení > Aktualizace systému. Telefon vyhledá nejnovější verzi systému a nabídne vám stažení. V případě našeho Pixelu 3a má aktualizace na Android 11 1,33GB. Stahujte tedy nejlépe přes Wi-Fi připojení. Před instalací se přesvědčte, že váš telefon je nabitý alespoň na 50% a po celou dobu instalace ho nechte zapnutý v nabíječce. U telefonů Google Pixel bývají aktualizace bezproblémové, ale těchto pár jednoduchých kroků vám i tak sníží pravděpodobnost případných problému. Pokud náhodou váš Pixel aktualizaci ještě nenabízí, tak jej zkuste restartovat a měla by se objevit.

Android 11: New ways to communicate and control smart devices

Android 11: New ways to communicate and control smart devices

Nové betaverze jsou dnes dostupné také pro OnePlus 8, OnePlus 8 Pro, Xiaomi Mi 10, Xiaomi Mi 10 Pro, OPPO Find X2, OPPO Find X2 Pro, OPPO Ace2, OPPO Reno3 4G, OPPO Reno3 Pro 4G, a Realme X50 Pro.

Na jakou funkci v Androidu 11 se těšíte nejvíc?

Zdroj: Google

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)