Android 11 Beta nakonec 3. června představen nebude. Proč?

android 11 nebude představen

Google se již od prvního uvedení Androidu 11 potýká s nejrůznějšími potížemi. Původní událost Google I / O, která měla trvat od 12. do 14. května byl kvůli koronaviru zcela zrušena. Fanoušci a vývojáři tak čekali, kdy bude vypuštěna první veřejná betaverze nového systému. To mělo původně proběhnout skrz online konferenci 1. června. To bylo však také změněno a finální datum mělo být 3. června. Jenže ani v tento den se uvedení nedočkáme. Android 11 Beta nakonec 3. června představen nebude.

Android 11 Beta nakonec 3. června představen nebude

V tuto chvíli nemáme informace o tom, kdy by mohla konference událost. Vývojáři Androidu se na Twitteru pouze vyjádřili, že brzy oznámí nové datum. Dle všeho zde hraje hlavní roli napětí v Los Angeles, Oaklandu a dalších městech. Jen doufáme, že další zpoždění nemá žádné důsledky pro samotný systém. Díky verzím pro vývojáře máme jistou představu o nových funkcích, na které se můžeme těšit.

Co se týče novinek v novém systému, lze zmínit hned několik zajímavých funkcí. Za zmínku stojí jistě chatovací bubliny u všech známých messengerů (tak jako to dělá Facebook již několik let), lepší podporu 5G sítí, bezpečnější biometrické ověřování či zprávy v notifikační nabídce. Pokud byste chtěli vědět více, mrkněte do našeho článku, kde vybíráme 11 nejzajímavějších funkcí Androidu 11, které se již testují. Doufejme tedy, že Googlu nebude dlouho trvat, než oznámí nové datum.

Těšíte se Android 11?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)