Aplikace Amazfit byla přejmenována na Zepp. Proč se tak firma rozhodla?

amazfit-zepp-prejmenovani-aplikace

Čínská společnost Huami, jejíž chytré náramky a hodinky ze série Amazfit jsou velmi populární po celém světě, se rozhodla pro celkem radikální změnu jména stejnojmenné mobilní aplikace. V Obchodě Play je nyní nástroj, se kterým jde elektronika této značky využít naplno, přejmenován z Amazfit na Zepp. Důvod? Společnost chce aplikaci nabídnout většímu množství uživatelů, kteří nutně nemusejí mít její přístroje. Zepp je již zavedená značka v oblasti zaznamenávání sportovních výkonů a výroby senzorů.

Zepp(formerly Amazfit)
Zepp(formerly Amazfit)

K oficiálnímu přejmenování má dojít 25. srpna, nicméně už nyní je aplikace v Obchodě Play s jiným názvem. Když v této oficiální databázi vyhledáte jméno Amazfit, jako první výsledek rovnou dostanete položku Zepp. Včetně nového loga. Nová identita aplikace nyní zapadá do řady jiných Zepp nástrojů. Existují různé například pro tenis, fotbal nebo golf. Vývojářem všech aplikací je firma Anhui Huami Information technology Co. Ltd, která se stala majitelem značky Zepp před dvěma roky. Dá se předpokládat, že Huami pod tento čtyřpísmenný název časem převede všechen svůj sportovní software.

Už máte aplikaci přejmenovanou i v telefonu?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)