TOPlist

Amazfit konečně zveřejnil cenu chytrého prstenu Helio Ring! Co na ní říkáte?

amazfit prsten
  • Amazfit představil na veletrhu CES 2024 svůj první chytrý prsten
  • Nyní jsme se konečně dozvěděli jeho cenu, prvně bude dostupný v USA
  • K dispozici bude také v rámci balíčku s chytrými hodinkami

Společnost Amazfit, která vyrábí hromadu chytrých hodinek v lednu na veletrhu CES představila také chytrý prsten Helio Ring. Firma jej prezentuje jako ideální doplněk pro sportovce, který nejlépe spolupracuje právě s chytrými hodinkami od Amazfit. Až nyní se ale dovídáme cenu a dostupnost.

Amazfit Helio Ring bude nejprve k dispozici v USA. Prodej začne 15. května a firma si za něj bude účtovat 299,99 USD (asi 7 000 korun bez daně). To není úplně málo, za podobné peníze koupíte prsteny od Oura nebo Ultrahuman. Pokud byste však chtěli proniknout do ekosystému Amazfit, bude možné jej pořídit v kombinaci s hodinkami Amazfit Cheetah Pro nebo Amazfit T-Rex Ultra, v tomto případě bude jeho cena pouze 149,99 USD (asi 3 500 korun bez daně).

amazfit ring

Helio Ring se zaměřuje na sledování sportovního výkonu a regenerace. Nabízí monitorování srdeční frekvence, spánku a další metriky. Prsten je dle firmy pohodlný a lehký, takže by se měl dát nosit i během delších tréninků.

amazfit helio ring parametry

Nutno dodat, že firma si nevybrala úplně ideální čas pro spuštění prodeje. Za rohem je prsten od Samsungu, který zatopí všem konkurentům a zákazníci si minimálně počkají na jeho schopnosti.

Přemýšlíte nad koupí chytrého prstenu?

Zdroj: Amazfit

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)