Uniká hromada informací a snímků Amazfit GTR 4 a GTS 4. Co jim říkáte?

amazfit gts 4 gtr 4

Ke konci loňského roku představila společnost Huami dvojici hodinek, Amazfit GTR 3 a Amazfit GTS 3. Je tedy logické, že se začíná hovořit o nástupcích, jehož první snímky jsme vám přinesli asi před dvěma týdny. Nyní se však jeden z leakerů postaral o velký únik informací spolu s dalšími detailními rendery.

Hodinky Amazfit GTR 4 nabídnou 1,43palcový kulatý AMOLED displej s rozlišením 466 x 466 pixelů. Nebude chybět ani Always-On režim nebo prémiové materiály jako je hliník nebo otočná korunka. K dostání bude v černé a stříbrné verzi s několika řemínky, jak můžete vidět na snímcích.

Verze Amazfit GTS 4 dostane pak 1,75palcový hranatý AMOLED panel s rozlišením 390 x 450 pixelů. Počítat můžeme rovněž s hliníkem či korunkou, k dostání budou v černé, růžové a hnědé variantě. Obě verze nabídnou více než 200 ciferníků a podporu pro sledování přibližně 150 sportovních režimů, přičemž některé z nich rozpoznají automaticky. Chybět nebude samozřejmě ani GPS nebo mikrofon a reproduktor pro volání.

Huami se rozhodlo vsadit na senzor 4PD BioTracker 4.0, který umí sledovat srdeční tep, hladinu kyslíku v krvi nebo stres. Systémem bude pak Zepp OS 2.0 s podporou asistentky Alexa. Vzhledem k tomu, že se podařilo získat oficiální materiály se dá očekávat, že si svou premiéru odbydou velice brzy.

Jak se těšíte na nové hodinky Amazfit?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)