Amazfit ukázal limitovanou edici GTR 3 Pro. V čem je jiná?

amazfit gtr 3 pro limited edition

Na podzim minulého roku představila společnost Amazfit hodinky GTR 3 Pro, jejichž recenzi si můžete přečíst u nás na webu. Nyní nám ale firma ukázala Amazfit GTR 3 Pro Limited Edition, která se liší pouze v designu a použitých materiálech.

Amazfit GTR 3 Pro Limited Edition představeny

Hodinky Amazfit GTR 3 Pro Limited Edition disponují stejnými vnitřnostmi jako původní verze. Nově zde ale nalezneme plochý displej. Původní verze disponovala mírným zakřivením a jde o poměrně zvláštní krok. Z minulosti jsme na zakřivené displeje zvyklí u prémiových modelů, zatímco ty základní mají displeje ploché. Trochu pozměněn byl také design hardwarových tlačítek a nově je tělo tvořeno z nerezové oceli, řemínek je pak kožený.

Firma hodinky ocenila na cenu 250 dolarů, ovšem po omezenou dobu je lze koupit za 210 dolarů, tedy asi 5 000 korun. Objednat je lze přímo na oficiálním webu amazfit.com.

Jak se vám limitovaná edice zamlouvá?

Zdroj: Amazfit

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)