TOPlist

Amazfit Falcon budou nejlepší hodinky značky. Nyní kompletně unikají ve videu

amazfit falcon

Tento týden jsme vám přinesli kompletní recenzi na hodinky Amazfit GTR 4, které se mohou pochlubit skvělým displejem, dlouhou výdrží a třeba také podporou hovorů skrz Bluetooth. Firma Huami ale nespí a už příští týden chystá odhalení svých prozatím nejlepších hodinek.

Amazfit Falcon budou výkladní skříní značky

Exkluzivní pohled na hodinky přinesl server GSMArena, který získal od svého leakera dokonce i oficiální video. Amazfit Falcon mají být v hierarchii postaveny nad Amazfit T-Rex 2, takže se opět můžeme těšit na odolnou konstrukci. Počítat můžeme samozřejmě také se sledováním spánku, stresu, srdečního tepu a SpO2. Chod hodinek obstará systém Zepp OS, ve kterém bude integrovaný také trenér Zepp Coach a veškerá data půjdou nahrát do aplikací jako Strava či Adidas Running.

Amazfit Zepp Falcon | Unboxing, First Look & Feature List | Premium Smartwatch | Courtesy: GSMArena

Amazfit Zepp Falcon | Unboxing, First Look & Feature List | Premium Smartwatch | Courtesy: GSMArena

Na výběr dostaneme hned ze 150 sportovních režimů, dvoupásmovou GPS a dominantou přední strany má být 1,28palcový AMOLED panel s rozlišením 416 x 416 pixelů a špičkovým jasem 1000 nitů. K oficiálnímu představení má dojít už příští týden, konkrétně 13. října.

Jaký máte názor na hodinky od Amazfit?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)