Působivé! Amazfit představil první ciferník vytvořený pomocí ChatGPT

amazfit chatgpt ciferník

Jazykový model ChatGPT je fenoménem posledních měsíců a v podstatě každým dnem se zlepšuje. Pokud jste o této technologii náhodou ještě neslyšeli, určitě mrkněte do jednoho z našich předchozích článků.

Pomocí ChatGPT můžete nejen vytvářet a upravovat obsah, ale třeba také programovat. Společnost Amazfit zabývající se převážně nositelnou elektronikou právě představila nový ciferník, který byl kompletně vytvořen právě skrz ChatGPT. Zobrazuje samozřejmě údaje o zdraví a kondici, ale všimnout si lze také určité interakce mezi člověkem a umělou inteligencí.

amazfit chatgpt

Jedná se o vůbec první ciferník na světě, který byl programován čistě pomocí umělé inteligence a na první pokus vypadá velice povedeně. Dá se očekávat, že s podobným řešením brzy přijdou i ostatní výrobci a třeba se jednou dočkáme plnohodnotného hlasového asistenta, který nám bude umět odpovědět téměř na všechny naše dotazy.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nový ciferník od Amazfit?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)