Nová aktualizace na Xiaomi Mi Watch přináší nové funkce i opravy chyb

xiaomi mi watch

Nová aktualizace na hodinky Xiaomi Mi Watch je konečně venku. Hodinky, které před měsícem dorazily také k nám do České republiky dostávají třeba podporu Amazon Alexa či ovládání fotoaparátu telefonu přímo z hodinek.

Jak jsme již řekli, největší novinkou je bezesporu přítomnost asistentky Amazon Alexa. Ta ale není dostupná ve všech regionech a v redakci hodinky bohužel nemáme, takže nemáme možnost to pro vás ověřit. Mimo jiné lze konečně ovládat také fotoaparát telefonu přímo na hodinkách, respektive lze zmáčknout spoušť. Kromě toho Xiaomi tvrdí, že ve verzi V1.2.52 se nachází také opravy nejrůznějších chyb a došlo také ke zlepšení optimalizace.

Mi Fitness (Xiaomi Wear)
Mi Fitness (Xiaomi Wear)
xiaomi mi watch aktualizace

Hodinky se mají nyní probouzet rychleji když na ně poklepete. Dočkali jsme se také dvou nových ciferníků. Aktualizace je vydávána jako OTA a již nyní je ve stažení v aplikaci Xiaomi Wear.

Už vám přišla aktualizace na Xiaomi Mi Watch?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)