Aktualizace Titanium Backup 5.5.0

titanium_backup

Jedna z nejlepších aplikací pro zálohování telefonu (v Obchodě Play má známku 4,8/5) – Titanium Backup – se o víkendu dočkala aktualizace z verze 5.4.2.2, vydané 26. července, na verzi 5.5.0.

Jaké novinky aktualizace přináší?

  • Přidána plná podpora pro dávky, plánování, kompresi a šifrování záloh XML prvků. Dále je podporováno “Zálohování změněných dat” (jen ve verzi Pro).
  • Prvek “Data usage” nyní podporuje Android 4.1.
  • Opravena detekce prvku “Web browser” na Androidu 4.1.
  • Různá vylepšení uživatelského rozhraní.
  • Aktualizované překlady.

Titanium Backup je jedním z nejoblíbenějších nástrojů pro zálohování zařízení s Androidem. Kromě zálohy a obnovy dat nabízí navíc celou řadu dalších užitečných funkcí.

Můžete zálohovat, obnovovat, zmrazovat (verze Pro) vaše aplikace, data a odkazy na Obchod Play. Záloha obsahuje všechny chráněné a systémové aplikace, včetně externích dat uložených na paměťové kartě. Program umožňuje vytvořit automatickou dávku, která se postará o pravidelné zálohování bez nutnosti interakce s uživatelem. Záloha přitom probíhá bez nutnosti uzavření jakékoliv aplikace (platí pro verzi Pro). Titanium také dovoluje přesouvat aplikaci (nebo data aplikace) na/z SD karty.

Titanium Backup *FREE VERSION* Review!

Titanium Backup *FREE VERSION* Review!


Titanium Backup ? root
Titanium Track
Verze5.5.0 (5. 8. 2012)
Velikost5,3 MB
1.0+


Zdarma


119,99 Kč

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)