Menu

Aktualizace Titanium Backup 5.5.0

Jedna z nejlepších aplikací pro zálohování telefonu (v Obchodě Play má známku 4,8/5) – Titanium Backup – se o víkendu dočkala aktualizace z verze 5.4.2.2, vydané 26. července, na verzi 5.5.0.

Jaké novinky aktualizace přináší?

  • Přidána plná podpora pro dávky, plánování, kompresi a šifrování záloh XML prvků. Dále je podporováno “Zálohování změněných dat” (jen ve verzi Pro).
  • Prvek “Data usage” nyní podporuje Android 4.1.
  • Opravena detekce prvku “Web browser” na Androidu 4.1.
  • Různá vylepšení uživatelského rozhraní.
  • Aktualizované překlady.

Titanium Backup je jedním z nejoblíbenějších nástrojů pro zálohování zařízení s Androidem. Kromě zálohy a obnovy dat nabízí navíc celou řadu dalších užitečných funkcí.

Můžete zálohovat, obnovovat, zmrazovat (verze Pro) vaše aplikace, data a odkazy na Obchod Play. Záloha obsahuje všechny chráněné a systémové aplikace, včetně externích dat uložených na paměťové kartě. Program umožňuje vytvořit automatickou dávku, která se postará o pravidelné zálohování bez nutnosti interakce s uživatelem. Záloha přitom probíhá bez nutnosti uzavření jakékoliv aplikace (platí pro verzi Pro). Titanium také dovoluje přesouvat aplikaci (nebo data aplikace) na/z SD karty.

Titanium Backup ? root
Titanium Track
Verze5.5.0 (5. 8. 2012)
Velikost5,3 MB
1.0+


Zdarma


119,99 Kč

 

Komentáře

sv.mar@email.cz

sv.mar@email.cz

6.8.2012 8:49

a co vlastne znamena “zmrazit aplikaci”?

enermax

enermax

6.8.2012 9:51

funguje tato aplikacia aj na nerootnutych telefonoch? kedze v popise aj v nazve svieti jasne “root”. v pripade,ze nefunguje, viete poradit nieco podobne? chcel by som zazalohovat postup v hrach, ak je to vobec mozne.

zdenek

zdenek

6.8.2012 10:08

zmrazit aplikaci znamená znemožnění její funkci. systém se pak tváří že ji nevidí. kdykoliv je možné ji opět odmrazit. aplikace Titanium funguje s dost velkým omezením funkčnosti i na mobilech bez root.

kepi

kepi

6.8.2012 20:42

Rozhodně můžu doporučit, koupil jsem ji už dávno když jsem měl G1 a od té doby slouží bez chybičky (na rozhraní lze vidět, že jej dělal programátor, ale funkce jsou úžasné).

Výborně se hodí i pro lidi postižené chorobou neustáleho zkoušení jiných ROM :) (jako např. já), protože wipnutí telefonu pak vůbec nebolí.

Miklik

Miklik

7.8.2012 19:42

Ještě bych přidal, že zálohu umí uložit i na Dropbox, Box či GDrive.

RSS (komentáře k článku)