Aktualizace vylepšuje Samsung Gear S3 a Gear Sport: Novinek pro chytré hodinky je spousta

samsung gear s3 gear sport aktualizace tizen

Majitelé chytrých hodinek Samsung Gear S3 a Samsung Gear Sport se můžou těšit z velké aktualizace, která přináší mnoho novinek. To už jde vidět i z velikosti 300 MB a změny verze systému Tizen na číslovku 4. Pojďme si novinky představit.

Nová aktualizace pro Samsung Gear S3 a Samsung Gear Sport

V první řadě se dostalo na podporu cvičení uvnitř. Hodinky dokážou měřit 20 různých workout cvičení. Celkově si tak hodinky poradí již s 39 různými aktivitami. V hodinkách se jich dá 8 uložit pro rychlé spuštění. Další velké novinky jsou u měření spánku. Aktualizace zjednodušuje oznámení o spánku, uživatelé si také můžou informace rozkliknout pro podrobnosti spánků, tři stavů a týdenní historie. Podporuje se rovněž Widget.

Panel s rychlými nástroji, který se zobrazí po potáhnutí prstu směrem dolů, zobrazuje normálně 8 položek. Uživatelé si nově můžou vybrat z více položek podobně jako telefonu. A to třeba z rychlého spuštění bluetooth nebo funkce najdi můj telefon. Dále se dostalo na dva nové režimy, ve kterých můžou hodinky fungovat. Ten první se nazývá Theater Mode a je v podstatě určen pro chvíle, kdy jste například v kině nebo divadle. Po celou dobu, kdy je tento režim aktivní, jsou hodinky ztlumené, displej je vypnutý a uživatel se může plně soustředit například na film a nebude přitom rušit okolí. Druhý je noční režim, ten funguje podobně, jako Theater Mode. Akorát, že nechá zapnuté zvuky pro budík a systémová oznámení.

V neposlední řadě se dostalo na vylepšení notifikací a komunikace. Podporují se koncepty, takže se lidé můžou vrátit k rozepsané zprávě později, pokud vám chodí MMS, tak se obrázek zobrazí již rovnou na hodinkách. Rovněž se automaticky přehrají animované obrázky a začalo se podporovat více než 1500 emoji ikon. Majitele Gear S3 potěší to, že v případě hovoru můžou odejít z obrazovky hovoru a pokračovat v normálním používání hodinek, aniž by se hovor přerušil. Uživatelé nově můžou také přepínat různé zdroje hudby a mírně se upravilo nastavení hodinek. Aktualizace se postupně uvolňuje v těchto dnech. Hodinky se aktualizují přes aplikaci Galaxy Wearable, kde by se vám aktualizace měl brzy zobrazit.

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport

1.0
 • Displej 1,2" Super AMOLED
 • Operační systém 50g (bez náramku)
 • Senzory Akcelerometr, gyroskop, barometr, tepová frekvence, okolní osvětlení
 • Konektivita Bluetooth 4.2, Wi-Fi b/g/n, NFC, GPS/GLONASS/Beidou
 • Úložiště 4 GB
 • Baterie 300 mAh
Samsung Gear S3 Classic

Samsung Gear S3 Classic

 • Displej 1,3'', Super AMOLED, 360 x 360 px
 • Hmotnost 57 g
 • Senzory GPS, tep, gyroskop, akcelerometr
 • Konektivita bluetooth
 • Úložiště 4 GB
 • Baterie Li-Ion 380 mAh

Obdrželi jste již aktualizaci na tyto hodinky? Jak jste s novinkami spokojení?

Zdroj: androidpolice.com, news.samsung.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)