Menu

Aktualizace Root Exploreru přináší Holo UI

Jeden z nejstarších správců souborů pro rootnutá zařízení – Root Explorer – byl aktualizován na verzi 2.21. Předchozí verze nesla číslo 2.20.1, takže by se na první pohled mohlo zdát, že jde jen o minoritní aktualizaci, opravující nalezené chyby. Opak je pravdou: zásadní novinkou je zbrusu nové uživatelské rozhraní ve stylu Holo UI. Kromě toho autoři vyřešili několik problémů, způsobujících padání programu na zařízeních s Androidem 4.1 Jelly Bean a zamrzání při spouštění na Galaxy S III.

Root Explorer 2.21 přináší Holo UIRoot Explorer 2.21 přináší Holo UI

Aktualizace také přináší možnost vytváření zástupců na soubory a složky, nově umí Root Explorer zpracovávat stažené nebo přijaté komprimované, textové a databázové soubory.

Root Explorer 2.21 přináší Holo UIRoot Explorer 2.21 přináší Holo UI

Další novinky verze 2.21 v bodech:

  • Možnost vypnutí zobrazování návrhů při zadávání názvů souborů a složek.
  • Přidán dialog “Co je nového?”
  • Vylepšený italský a korejský překlad, opraveno rozložení pro korejštinu.
  • Různé další opravy chyb.

Root Explorer je jedním z nejoblíbenějších správců souborů pro Android, který zpřístupňuje na rootnutých zařízeních celý souborový systém (tedy včetně skrytých a systémových složek a souborů). Z plejády funkcí zmiňme prohlížeč databází SQLite, textový editor, vytváření a rozbalování archivů ZIP/TAR/GZIP, rozbalování souborů RAR, možnost práce s více soubory najednou, spouštění skriptů, vyhledávání, nastavování práv, záložky, odesílání souborů přes e-mail/Bluetooth, náhledy obrázků, možnost změny vlastníka souboru, vytváření symbolických odkazů a další.

Root Explorer 2.21 přináší Holo UIRoot Explorer 2.21 přináší Holo UI

Ačkoli je Root Explorer placený a stojí ne právě lidových 4,04 USD (cca 91 Kč), nainstalovalo si ho více než půl milionu uživatelů. Bezmála sedmnáct tisíc z nich ho pak oznámkovalo průměrnou známkou 4,8 z pěti možných, což je skutečně nadstandardní hodnocení, svědčících o kvalitách tohoto programu.

Root Explorer (File Manager)
Speed Software
Verze2.21 (1. 8. 2012)
Velikost407 kB
1.1+


90,59 Kč

Zdroj: Droid-Life

 

Komentáře

bud

bud

4.8.2012 21:13

mam koupeno,ale popravde ho nyni do kapsy strci relativni novinka
Solid explorer,ktery ma vyborne promyslene touch ui.proste vzdy je pri ruce to,co prave potrebuji… taky pracuje ve dvouch panelech.

doporucuji vyzkouset!

RSS (komentáře k článku)