Aktualizace Poco Launcheru přidává tmavý režim. A to pro všechny uživatele

Poco Launcher dostává nové funkce přizpůsobení

Na Poco Launcher vyšla nová aktualizace, hlavní novinkou v tomto updatu je podpora tmavého režimu a další menší změny v úpravě vzhledu. Dobrou zprávou je to, že není potřeba Pocophone F1, ale launcher můžete stahovat téměř na kterýkoliv telefon.

Launcher od Pocophone se každou aktualizací vylepšuje

Samotný Pocophone F1 (Heuréka) sice nemá OLED displej, takže při aktivním tmavém režimu baterii neušetříte, nicméně v nočních hodinách bude příjemnější používat, protože černá barva není na oči tak náročná. Pokud ale máte telefon s OLED displejem, tak můžete navíc využít i možnost šetření baterie.

V případě, že vlastníte telefon s poslední verzí MIUI 10, tak můžete aktivovat i celosystémový tmavý režim. A mít telefon kompletně v tmavých barvách. V nové aktualizaci Poco Launcheru se dostalo i na jiná vylepšení. Například můžete přidat vlastní aplikace do Vaultu, uzamknutí pomocí dvojitého poklepání funguje na více telefonech a v neposlední řadě se opravilo několik chyb.

POCO Launcher 2.0 - Customize,  Fresh & Clean
POCO Launcher 2.0 - Customize, Fresh & Clean

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Používáte Poco Launcher na svém telefonu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)