Velká aktualizace Nvidia Shield TV: Lepší prostorový zvuk, nové hry a další vylepšení

nvidia shield tv aktualizace 7.2

Podpora herní konzole a multimediálního centra Nvidia Shield TV stále pokračuje. Společnost nyní vydala aktualizaci číslo 7.2. V aktualizaci nalezneme opět mnoho novinek, od nových funkcí, přes nové hry až po opravy chyb. Pojďme si novinky představit.

Aktualizace Nvidia Shield Experience 7.2 pro Shield TV

V první řadě Nvidia potěšila majitele, kteří mají doma domácí kina nebo sestavy reproduktorů 5.1. Shield TV je první zařízení, které dokáže přehrávat videa z Youtube s prostorovým 5.1 kanálovým zvukem. Aplikace Amazon Prime Video byla vylepšena o podporu prostorového zvuku Dolby Atmos. Možnosti tohoto multimediálního centra se po poslední aktualizaci ještě zvýšily.

nvidia shield tv aktualizace softwarova podpora

Jak už jsme psali v úvodu, je to z velké části i herní konzole. Do služby GeForce NOW byly nově přidány hry jako Fallout 76, Call of Duty: Black Ops 4, Assassin’s Creed: Odyssey apod. Takže na Vánoce máte rozhodně vystaráno. Dostalo se i na nové hry přímo na Shield. A to třeba Bridge Constructor Portal, Fractal Space HD, Teslagrad apod.

Samozřejmostí je nejnovější měsíční aktualizace zabezpečení systému Android. Mezi další novinky se dá započítat i přizpůsobitelné rychlé nastavení a podpora protokolu SMBv3 při připojení zařízení k síťovému úložišti (NAS, PC aj.). V neposlední řadě byly opraveny i chyby.

[aps_product_sz id=“424912″]

Používáte Nvidia Shield TV? Jak jste se zařízením spokojeni?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)