TOPlist

Aktualizace na Android 2.3.3 pro HTC Desire HD a Incredible S

htc-logo-1

Majitelé telefonů HTC se mohou radovat: výrobce totiž včera ráno na stránkách evropské podpory oznámil uvolnění FOTA (flash over the air) aktualizace na nejnovější Android 2.3.3 Gingerbread. HTC tak potvrdilo svou pozici společnosti, která dbá o co možná nejrychlejší aktualizace svých zařízení. Podívejme se v bodech na to, co update přináší:¨

  • Vylepšení uživatelského rozhraní směrem k větší jednoduchosti a rychlosti.
  • Rychlejší a intuitivnější zadávání textu.
  • Výběr slova jedním dotykem.
  • Vylepšenou správa napájení.
  • Lepší kontrolu nainstalovaných programů skrze ikonu „Správa aplikací“ v domovské nabídce.
  • Nativní podporu internetového volání.
  • Aplikaci pro správu stahování.
  • Další vylepšení rychlosti a odezvy.

Aktualizace by se měla nabídnout automaticky, ale chcete-li zkontrolovat její dostupnost manuálně, zkuste v menu Nastavení v sekci O telefonu vybrat kontrolu aktualizací.

Update je velký asi 100 MB, takže před jeho provedením doporučujeme telefon plně nabít (nebo ještě lépe nechat v nabíječce), zazálohovat a připojit k Internetu přes WiFi, neboť byste si mohli vyčerpat celý měsíční limit mobilních dat.

Jako další by měly přijít updaty pro Desire Z a původní Desire, které by měly být dostupné do konce června.

Zatímco HTC se snaží, aby většina jeho zařízení s operačním systémem Android měla nejnovější a nejlepší software co nejdříve, jiné společnosti jako Motorola a Samsung s aktualizací na Gingerbread otálejí. Pro ty, kteří mají zájem o nejnovější verzi operačního systému Android se tak HTC vedle Nexusu S stává dobrou volbu při nákupu nového telefonu.

Zdroje: Android and Me, Engadget, podpora HTC a Get Android Stuff.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (34)