Aktualizace na Lollipop se dočká Huawei Ascend Mate 7, P7, Mate 2 a G7

huawei-ascend-mate-7-citelnost-na-slunci

Čínská společnost Huawei brzy představí svůj vlajkový model Huawei Ascend P8, ale ještě předtím se na internet dostaly informace, které potěší zejména stávající uživatele. Aktualizace na systém Android 5 Lollipop dorazí do čtveřice současných modelů. Jako první se dočká oblíbený Huawei Ascend Mate 7, na který dorazí aktualizace v květnu, následovat budou modely Ascend P7 a Ascend Mate 2, které přijdou na řadu v červenci. Aktualizace přijde jako poslední do telefonu Ascend G7, počítá se se zářím letošního roku. Novinkou bude samozřejmě i aktualizace grafické nadstavby EMUI. Rychlost aktualizace sice není blesková, přesto jsme rádi, že Huawei potvrdil nový systém pro zmíněné telefony.

Plán aktualizace

aktualizace huawei

Jakými parametry by nás měla oslnit chystající se vlajková loď Huawei Ascend P8? Oficiálně samozřejmě ještě nebyly specifikace oznámeny, počítá se ale s 5,2″ Full HD displejem, procesorem Kirin 930 (či 935), 3GB RAM pamětí a 13MPx fotoaparátem. Na potvrzení těchto informací si ale budeme muset počkat přesně týden, kdy by mělo dojít k oficiálnímu představení.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)