Nová aktualizace Google Play přidává přehledný seznam změn

aktualizace google play

Lidem se postupně začíná objevovat nová aktualizace Google Play, prozatím nejsou známy k dispozici všechny změny. Jedné si ale všimnete při aktualizaci aplikací. Můžete si totiž rovnou prohlížet seznam změn z přehledu všech aktualizací.

Aktualizace Google Play má označení v8

Tato novinka se hodí například když aktualizujete více aplikací zároveň. Nemusíte tak klikat do každé aplikace zvlášť, abyste si zobrazili novinky. Nyní stačí jen kliknout na šipku a seznam změn se rozbalí. V redakci nám tato novinka určitě pomůže a ušetří čas. Věříme, že i pro naše čtenáře to může být zajímavé, obzvlášť pro ty, kteří se zajímají o novinky v aplikacích.

google play seznam zmen

Trochu paradoxně chybí ještě oficiální seznam změn pro tuto novou verzi Google Play v8, o dalších nových funkcích se prozatím neví, ničeho nového jsme si zatím nevšimli. Aktualizace bude dostupná v následujících dnech a týdnech. Pokud však nechcete čekat, můžete využít starý známý APKMirror a aktualizaci si stáhnout a nainstalovat ručně.

Zajímáte se o novinky a změny v aplikacích?

Zdroj. androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (4)