Aktualizace Foursquare přináší jídelní lístky

fsq

Uživatelé geolokační hry Foursquare se dnes dočkali další aktualizace aplikace pro Android, přinášející rozšíření funkcí. Foursquare začal pracovat s databází SinglePlatform, obsahující kolem 250 000 jídelních lístků s více než třinácti milióny jednotlivých jídel. To se ale, bohužel, týká pouze velkých měst ve Spojených státech. V nabídce nechybí možnost filtrování podle ceny, takže uživatelé mohou zkontrolovat cenové relace ještě před tím, než dorazí do neznámé restaurace.

Online přístup k menu určitě pomůže, když například hledáte s přáteli nové místo na večeři, nebo se nacházíte v neznámém městě. Nemusíte tedy podnik navštívit jen proto, abyste zjistili, co tam nabízejí. Může být užitečný také pro ty, kdož rádi plánují dopředu a nechtějí ztrácet drahocenný čas zkoumáním menu. Co si o této nové funkci myslíte? Pokud by se objevila i v české mutaci, využili byste ji? Podělte se o názor v diskuzi pod článkem!

Kromě toho jsou v této aktualizaci zahrnuty také následující změny:

  • Řešení chyby GPS, která se projevovala na některých zařízeních,
  • aktualizace rozložení obrazovky před přihlášením k místu,
  • přiblížení mapy.

Chcete-li získat aktualizaci nebo nainstalovat Foursquare, zamiřte na Android Market kliknutím nebo skenováním níže uvedeného odkazu.

Foursquare
foursquare
Verze 2012.01.18 (19. 1. 2012)
Velikost 4,2 MB
1.6+

scD0l4OMmYCXh+y8NJWrHXMmZLz5bu1UsnmecbbKyo0udwg5EAAAAASUVORK5CYII=
Zdarma

Zdroje: Android Phone Fans a AndroidSPIN.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)