AKG potěší budoucí majitele Note 10 a Galaxy Buds dostávají novou barvu

galaxy buds

Pokud jste četli naše poslední články o Samsungu Galaxy Note 10, jistě jste si všimli nové zajímavé barvy, kterou Samsung pojmenoval “Aura Glow”. Tento vzor nyní získávají i bezdrátová sluchátka Galaxy Buds, které jihokorejská společnost uvedla na několika trzích najednou.

U Galaxy Budů se sice barva nejmenuje Aura Glow, ale pouze stříbrná. Ovšem barevný efekt se zdá být totožný, jako pro nadcházející Note 10. Kromě nové barvy se na jiné změny nedostalo. Cena zůstává stále stejná, tedy 149,90 EUR a mají dokonce i stejné modelové označení. To však neznamená, že Samsung nepracuje na vylepšené variantě. Spekuluje se například o kompletní změně designu, který by se měl více podobat AirPodům od Applu. Musíme uznat, že ty vypadají v uších rozhodně lépe, než Galaxy Buds.

Pokud z nějakého důvodu neprahnete po bezdrátových sluchátkách, mluví se také o nové verzi drátových AKG, které mají být v krabičce rovnou s novým Note 10. Ty budou pravděpodobně disponovat aktivním potlačením šumu a portem USB-C, jelikož absence 3,5mm jacku nemine ani novou vlajkovou loď.

Líbí se vám více Galaxy Buds či AirPods?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)