[AKCE]: Samsung Night – získejte nový Galaxy Beam jen za 1.990 Kč.

akce

V pondělí 6. srpna od 21 hodin připravil Samsung ve spolupráci s nejznámějším prodejcem nových i použítých telefonů MP.cz (MobilPohotovost) velice zajímavou akci. Prvních 100 lidí, kteří si zakoupí zatím nejnovější model z rodiny Galaxy – Beam, získá k této koupi dárek a to 100% bonus na vykoupení vašeho stávajícího telefonu.

Př.: Pokud se rozhodnete prodat například Samsung Galaxy SII, výkupní cena tohoto telefonu je 5.500 Kč (viz ceník výkupů na webu mp.cz). Dostanete ale dalších pět a půl tisíce jako bonus, celkem tedy 11.000 Kč. Váš stávající telefon tak vykoupí za 200 % oficiální výkupní ceny.

Navíc si nový Galaxy Beam s projektorem odnesete za úžasnou cenu 1.990 Kč! Aby těch akcí nebylo málo, vybrané modely budou k dispozici za ceny bez DPH. Kupříkladu populární Galaxy S3 nebude za standardních patnáct a půl tisíce, ale za 12.908 Kč a to už je vážně skvělá nabídka. Můj oblíbenec – Galaxy Note, bude v pondělí jen za 11.408 Kč. Ovšem pozor – od každého modelu je k dispozici pouze 25 kusů.

Akce bude probíhat pouze v Praze na Andělu, ulice Nádražní 116. Prodejna se nachází po pravé straně při výstupu z metra B, přímo naproti prodejně Apple. Zúčastníte se?

Informační leták ve vyšším rozlišení naleznete na tomto odkaze.

akce

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)