AirDroid – oblíbená aplikace pro správu telefonu dostává verzi 3.0

airdroid 3.0

Asi každý z nás má svůj oblíbený nástroj a způsob, jak spravovat telefon z počítače. Moje volba padla již před nějakým časem na aplikaci AirDroid. Získala si mne jak jednoduchým uživatelským prostředím, tak rozumným množstvím funkcí. AirDroid dostal 5. prosince velkou aktualizaci, která jej posouvá na verzi 3.0. Změnilo se toho hodně a přibyl instalovatelný klient pro Mac a Windows, což jsme hned vyzkoušeli.

AirDroid 3.0 notifikace

Výhodou nové verze je, že akce, které se dějí v telefonu vidíte ve svém Mac/Windows klientovi (ke stažení zde) v reálném čase. Můžete tak rovnou přijmout (mluvit budete do telefonu) či odmítnout hovor, odpovědět na správu SMS, prohlédnout si notifikace a tak dále. Vše bez nutnosti brát telefon do ruky. Parádně jednoduchý je zároveň přenos souborů. Video či cokoli jiného stačí přetáhnout do příslušného okna na vašem počítači a přenos souborů může začít. Funguje to spolehlivě. Pokud je telefon i notebook/PC připojen na stejné síti, soubor se odešle okamžitě. V opačném případě se soubor odešle do cloudu a bude čekat na stažení v telefonu. Designových změn doznala i samotná aplikace.

AirDroid 3.0 soubory

Tolik rychlý výčet novinek, na AirDroid 3.0 se v budoucnu ještě určitě podíváme. Pokud vás aplikace zaujala, stáhněte si ji z Google Play a zhlédněte video na YouTube.

AirDroid: File & Remote Access
AirDroid: File & Remote Access

AirDroid 3 – Android on computer

AirDroid 3 - Android on computer

Jaký nástroj využíváte vy?

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

bluestacks logo

BlueStacks – androidí aplikace ve Vašem PC

Recenze Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (23)