Air Bank nově podporuje Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay

airbank platby mobilem

Air Bank přislíbila podporu Google Pay již v červenci a nyní svůj slib plní. Počínaje dnešním dnem lze kartou od Air Bank platit skrz systémy Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay. Banka navíc sdělila, že počet klientů využívající platby mobilem stále roste. Celkem skrz ně platí přes 22 % klientů.

Placení mobilem skrz aplikaci My Air mohou využít jen uživatelé, kteří mají tuto službu aktivovanou. Noví zájemci budou muset využít jednu ze čtyř momentálně dostupných služeb – Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay či Fitbit Pay. Skrz My Air v současné době platí přes 88 000 klientů. Filip Zavřel, vedoucí Oddělení každodenních služeb sdělil, že „Google Pay má do budoucna velký potenciál hlavně v oblasti online nákupů, a proto se budeme soustředit na rozvíjení tohoto způsobu placení. Očekáváme, že i stávající uživatelé placení mobilem přes My Air na Google Pay postupně přejdou.

Pokud využíváte My Air, je přidání karty do Google Pay otázkou jediného kliknutí. V opačném případě to provedete jednoduše skrz aplikaci Google Pay. Nastavení nezabere více, než 2 minuty.

Umožňuje vaše banka placení mobilem?

Zdroj: airbank.cz

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)