Adobe Premiere Rush CC: snadná úprava videí i na Androidu vyjde v roce 2019

Adobe Premiere Rush CC snadná úprava videí na mobilních zařízeních

Premiere Rush CC je zjednodušený nástroj pro úpravu videí. Jeho uživatelské rozhraní je speciálně optimalizováno pro využití na mobilních zařízeních, přičemž díky Adobe Cloudu nabídne jednoduchou synchronizaci projektů mezi telefonem a PC. Upravovat svá videa, tak budete moci opravdu kdekoliv.

Premiere Rush CC jednoduchá úprava videí na cestě

Adobe s Premiere Rush CC míří hlavně na youtubery a nenáročné uživatele. Program by měl nabídnout vše pro ně důležité v jednom jednoduchém kabátku. Nabídne základní úpravu videí, zvládne pracovat s „pohyblivou grafikou“ (motion graphics) a upravíte v něm i zvukovou stránku vašeho videa. Premiere Rush CC by tak měl nabídnout nenáročným uživatelů mix. možností z profesionálních softwarů jako Premiere Pro, AfterEffects a Audition. Jejich schopnostem se samostatně samozřejmě nevyrovná. Díky jednoduchosti, to však pro cílovou skupinu, může být výhoda.

Create and Share Social Videos Anywhere | Adobe Premiere Rush

Create and Share Social Videos Anywhere | Adobe Premiere Rush

Rozpracované projekty na mobilních zařízeních půjdou uložit do Adobe cloud. Zároveň Premiere Rush CC nabídne i verzi pro stolní počítače. Projekty z odlišných zařízeních půjde synchronizovat skrz Adobe Cloud. S úpravou videa můžete začít na mobilu, případně tabletu, zatímco až dorazíte domů, úpravu dokončíte na PC. Náročnější uživatelé se nemusejí na svých počítačích spokojit jen s Premiere Rush CC. Díky kompatibilním projektům, mohou na počítači v editaci pokračovat v Premiere Pro. Exportování videí nabízí optimalizované profily pro všechny hlavní sociální sítě např: Snapchat, Instagram, Facebook, Twitter nebo Vimeo.

Adobe Premiere Rush CC snadná úprava videí na mobilu

Premiere Rush CC je ve verzích pro PC a iOS dostupný od včerejška. Verze pro Android zařízení přijde v roce 2019. Software nenabízí jednorázovou licenci, lze jej pouze předplatit v pravidelném předplatném. Na výběr jsou tři varianty. Samostatný Adobe Premiere Rush CC vyjde na 12,09 € / měsíc. Balíček Rush CC + Premiere Pro stojí dvojnásobek – 24,19 €. Poslední možností je velký balíček Adobe aplikací Creative Cloud s celkovou cenovkou 60,49 €/měsíc. V cenách je obsaženo i 100 GB místa na Adobe Cloud.

Upravujete svá videa na mobilu? Vyzkoušíte novinku od Adobe?

Zdroj: theverge.com

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Adobe-Updates-Flash-Player-for-Android-Devices

Adobe Flash Player 10.1 ke stažení

Zprávičky Petr Mišák Petr Mišák
1 min. uložit na později

Komentáře (1)