TOPlist

Ideální čas dát košem Adobe? Skvělé programy Affinity jsou na půl roku zdarma a navíc v 50% slevě

affinity photo zdarma
  • Adobe si v posledních měsících podřezává svými kontroverzními rozhodnutími větev
  • Toho chce využít společnost Serif, které patří skvělé programy Affinity
  • Můžete je zkusit na půl roku zdarma bez omezení a koupit s 50% slevou

Pokud jste grafický designér, fotograf nebo dokonce vydavatel, máme pro vás skvělou zprávu. Programy Affinity – konkrétně Affinity Photo, Affinity Designer a Affinity Publisher – jsou nyní na půl roku zdarma. A to bez jakýchkoli skrytých poplatků nebo nutnosti zadávat údaje z platební karty. Stačí se jednoduše zaregistrovat, a můžete začít používat plně funkční software po dobu šesti měsíců. A všechny programy jsou navíc nyní v 50% slevě. Společnost Serif chce touto nabídkou zlákat uživatele programů od Adobe, kde se musí platit měsíční poplatek.

Nabídka je dostupná pro všechny platformy, takže si ji mohou užít uživatelé Windows, macOS i iPadOS. Na Android bohužel aplikace není, což se ale teoreticky může v budoucnu změnit, nejeden uživatel na oficiálních fórech po ní dlouhodobě volá.

Proč Affinity?

Programy Affinity patří mezi naprostou špičku a pokud nevyžadujete nejpokročilejší funkce Photoshopu a dalších aplikací (například AI), bude se vám s ním dost pravděpodobně žít stejně dobře jako s aplikacemi Adobe. Subjektivně bych dokonce řekl, že pro méně pokročilé uživatele je Affinity vhodnější volbou.

Jedním z dalších taháků Affinity je absence měsíčního předplatného. Na rozdíl od Adobe Creative Cloud, kde musíte platit pravidelné (a ne zrovna malé) poplatky, nabízí Affinity jednorázovou licenci. To znamená, že si software koupíte jednou a máte ho napořád.

Adobe vs Affinity | The Ultimate Guide

Adobe vs Affinity | The Ultimate Guide

V současné době jsou aplikace Affinity k dispozici s 50% slevou. Kompletní Affinity V2 s univerzální licencí pro Windows, macOS a iPadOS stojí 2 150 Kč. Pokud byste raději zvolili jednotlivé aplikace, protože pro ostatní nebudete mít využití, máte tu možnost. Jednotlivá licence vychází na 899 Kč, respektive 239 Kč pro iPadOS.

  • Affinity V2 (všechny programy) – 2 150 Kč
  • Affinity Photo – 899 Kč
  • Affinity Designer – 899 Kč
  • Affinity Publisher – 899 Kč

Co nabízí jednotlivé programy?

Affinity Photo

Affinity Photo je mocný nástroj pro úpravu fotografií, který se může směle postavit vedle Adobe Photoshopu. Nabízí pokročilé nástroje pro úpravu obrazu, retušování a hromadu dalších. Podporuje práci s RAW formáty, HDR a mnoho dalšího.

Affinity Designer

Affinity Designer je vektorový grafický editor, který se zaměřuje na práci s vektory. Je ideální pro ilustrátory a grafické designéry. Podporuje práci s vrstvami a má intuitivní uživatelské rozhraní.

Affinity Publisher

Affinity Publisher je nástroj pro vydavatele, který umožní vytvářet profesionální publikace. Je skvělou alternativou k Adobe InDesignu a nabízí snadné ovládání, širokou škálu nástrojů a také integraci s Affinity Photo a Designer.

Máte zkušenosti s programy od Affinity?

Zdroj: Affinity

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)