TOPlist

Adobe Photoshop bude k dispozici zdarma. Nemusíte jej ani instalovat

photoshop zdarma

Loni na podzim představila firma Adobe webovou verzi své populární aplikace Photoshop, díky které si ji nemusíte instalovat do počítače. Hned několikrát se firma nechala slyšet, že v žádném případě není hotová a v budoucnu přinese ještě více funkcí, ovšem nyní se odhodlala k poměrně zajímavému kroku. Právě tato verze má být totiž k dispozici zdarma.

Adobe Photoshop bude k dostání zdarma

Pro složitější funkce bude stále lepší sáhnout po desktopové aplikaci, ale na základní úpravu fotografie webová aplikace stačí. Je ale potřeba dodat, že některé funkce budou stále placené. Adobe se tedy očividně touto cestou snaží nalákat potenciální zákazníky a snadno jim ukázat sílu svého programu na pár kliknutí. V současné době se novinka testuje v Kanadě, ale brzy se má rozšířit do dalších zemí.

Adobe Photoshop – Now on the Web | Adobe Creative Cloud

Adobe Photoshop - Now on the Web | Adobe Creative Cloud

Photoshop ani jiné aplikace od Adobe si již nějaký ten pátek nelze jednorázově koupit. Musíte sáhnout po předplatném Adobe Creative Cloud, které v případě Photoshopu vychází na přibližně 600 Kč měsíčně s daní. Pokud byste chtěli, můžete vyzkoušet další aplikace od Adobe přímo na Androidu.

Photoshop Express–Úprava foto
Photoshop Express–Úprava foto
Photoshop Camera Photo Filters
Photoshop Camera Photo Filters

Používali jste někdy aplikace od Adobe?

Zdroj: The Verge

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)