Toužíte po profi fotkách jednoduše? Adobe Photoshop Camera vychází zdarma na Google Play

adobe photoshop camera google play zdarma

Poté co Adobe představilo aplikaci Photoshop Camera ke konci roku 2019 je nyní konečně dostupná na Google Play. Cílem této aplikace je zúročit bohaté zkušenosti společnosti a nahradit vaší stávající aplikaci pro focení právě touto novinkou.

Adobe Photoshop Camera zdarma na Google Play

Aplikace využívá umělou inteligenci a funkci Adobe Sensei, která automaticky rozpozná, co se na fotografii nachází. Dokáže rozpoznat vše od obličejů, přes zvířata až po jídlo či budovy. Na základě toho následně přizpůsobí jednotlivé filtry tak, jak se pro danou fotografii nejvíce hodí. Své rozhodnutí můžete navíc změnit i poté, co fotografii pořídíte. Photoshop Camera se tak připojuje k aplikacím jako Premiere Rush či Lightroom a stává se tak dalším členem rodiny Creative Cloud.

Photoshop Camera Photo Filters
Photoshop Camera Photo Filters

Introducing Adobe Photoshop Camera | Adobe Creative Cloud

Introducing Adobe Photoshop Camera | Adobe Creative Cloud

Aplikace poskytuje přes 80 jedinečných filtrů, které můžete použít jak na vaše staré fotografie, tak i na ty, které vyfotíte. Náhled se vám dokonce zobrazuje v reálném čase. Efekty a filtry jsou přitom různé. Můžeme si vybrat jednoduché, které nám pouze vyladí barvy či kontrast až po pokročilé, které dokáží nahradit oblohu či vytvoří z vaší fotografie kresbu. Photoshop Camera je k dispozici na Google Play zdarma.

Vyzkoušíte Adobe Photoshop Camera?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Adobe-Updates-Flash-Player-for-Android-Devices

Adobe Flash Player 10.1 ke stažení

Zprávičky Petr Mišák Petr Mišák
1 min. uložit na později

Komentáře (27)