Adobe Lightroom 3.0 vylepšuje prostředí aplikace

adobe lightroom

Adobe přineslo malou, ale důležitou aktualizaci pro aplikaci Lightroom. Nabízí totiž značně vylepšené uživatelské prostředí. Vše je nyní mnohem rychlejší a plynulejší.

Nová verze Adobe Lightroom přináší i změny v designu

Po designové stránce se změnilo několik tlačítek, které se nyní jednodušeji ovládají, což se hodí na menších displejích telefonů. Méně zkušení uživatelé uvítají nové popisky u některých tlačítek, takže konečně budou vědět, co vlastně mění. Uživatelé Lightroomu se ale nemusí bát, že by se ve velkém změnilo pořadí a uspořádání funkcí.

AdobeLightroom foto editor2016 Takhle vypadal Adobe Lightroom

Ty jsou v podstatě stále na svých místech. Velká změna nastala u rychlosti aplikace, vše je nyní plynulejší, a to i díky novým animacím. Novou verzi aplikace již můžete stahovat zdarma z Google Play, případně také z APKMirror, kde ji musíte ručně nainstalovat. K některým funkcím je potřeba Creative Cloud účet, který se platí, nicméně i verzí zdarma se dají fotografie velmi dobře upravovat.

Lightroom Photo & Video Editor
Lightroom Photo & Video Editor

Používáte mobilní verzi Adobe Lightroom?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Adobe-Updates-Flash-Player-for-Android-Devices

Adobe Flash Player 10.1 ke stažení

Zprávičky Petr Mišák Petr Mišák
1 min. uložit na později

Komentáře (0)