To bude rychlost! Huawei už má certifikát na nové extra výkonné nabíjení

66W nabíjení Huawei nabíječka

Čínská společnost Huawei se rozhodla po několika měsících přejít na nový level extra výkonného nabíjení. Telefony z řad Mate 20, P30 Mate 30 nebo P40 přicházely všechny na trh s velmi slušnou hodnotou 40 W jak na straně mobilu, tak i klasické drátové nabíječky. Co nevidět bychom se ale měli dočkat dalšího posunu této hodnoty. Firma Huawei si v Číně nechala certifikovat 66W nabíjení. Maximální výkon je dán jedenácti volty a až šesti ampéry. Konkrétní nabíječka ponese označení HW-110600C00.

66W nabíjení Huawei certifikát

Toto výkonnější a tím pádem i rychlejší řešení by se mohlo objevit u telefonů z nadcházející série Mate 40. Stejně tak ale i u dalšího zástupce ohebné rodiny s názvem Mate X2. Huawei mobily by mohly díky 66W nabíjení zamíchat aktuálním žebříčkem nejrychleji se nabíjejících telefonů. Prvenství zatím drží přístroj Oppo Reno Ace, který má 50W nabíjení. K výsledku mu ale výrazně dopomáhá podprůměrná kapacita baterie, která činí 3400 mAh.

Jak rychle se nabíjí váš telefon?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)