Za těchto 6 Android her normálně zaplatíte. Nyní jsou po omezenou dobu zdarma

google play hry zdarma

Na Google Play se objevilo několik zajímavých her, za které byste normálně museli platit. Nyní jsou ale po omezenou dobu zdarma. Všechny hry mají zároveň vysoké hodnocení od uživatelů. Pojďme se na šestici podívat blíže.

Stahujte Android hry po omezenou dobu zdarma

V seznamu níže se nachází hned několik různých žánrů, takže by si vybrat měl opravdu kdokoliv. Nezapomeňte, že se jedná o omezenou akci a u každé hry končí sleva v jinou dobu. U některých her končí sleva za několik dní, jsou zde ale i tituly, které zdarma můžete stahovat už jen pár hodin. Doporučujeme tedy jejich stažení neodkládat. Pokud vás zajímají další akce. Doporučujeme náš speciální článek slevy na Google Play, kde se pravidelně objevují nové slevy na hry a aplikace.

placene android hry zdarma

Nejprve zde máme hru s názvem Archery. Už podle toho může být některým jasné, o co v ní jde. Ve hře střílíte z luku. Má velice zajímavou 3D grafiku a více než 70 úrovní. Normálně za hru zaplatíte 20 Kč. Hodnocení hry je 4,5. Dále zde máme hru s názvem Empire Warriors Premium: Tactical TD Game. Jedná se o tower defense hru s příběhem. Úkolem je ubránit hrad před hordami nepřátel. Průměrné hodnocení hry je 4,7.

Archery Physics Bow and arrow
Archery Physics Bow and arrow
Empire Warriors: Tower Defense
Empire Warriors: Tower Defense

Legends of the Moon potěší milovníky starších her. Jedná se o klasické akční RPG, které vypadá, jako by vyšlo v devadesátých letech. Průměrné hodnocení je momentálně 4,6. Magnet Balls 2 naopak potěší hlavně uživatele, kteří hledají logickou hru. Vývojáři nevymýšleli nic složitého, ale inspirovali se starým známým konceptem spojování koulí se stejnou barvou. K dispozici je celkem 165 úrovní. Průměrné hodnocení hry je 4,5.

Legend of the Moon
Legend of the Moon
Magnet Balls 2: Physics Puzzle
Magnet Balls 2: Physics Puzzle

Poslední dvojice her z dnešního seznamu. Nejprve je to Live or Die: Survival Pro. Už podle názvu poznáte, že se zde bude bojovat o přežití. A to konkrétně v apokalyptickém světě plného zombies. Musíte hledat věci, stavět si přístřešky, hledat ostatní přeživší apod. Hra má průměrné hodnocení 4,3. Poslední hrou na seznamu je Warriors’ Market Mayhem VIP. V této hře se ujmete role kováře, který musí rytíře vybavit potřebnými zbraněmi. Samotným ukováním zbraní to ale jen začíná. Hra má hodnocení 4,5.

Live or Die: Survival Pro
Live or Die: Survival Pro
Warriors' Market Mayhem VIP :
Warriors' Market Mayhem VIP :

Vybrali jste si nějakou hru ze seznamu?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)