5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #239: Xiaomi termo hrnek

Tipy z ciny - Xiaomi termo hrnek

Dnes se podíváme na zabezpečení domova. Detektor pohybu jako z filmu James Bond pro změnu zabezpečí váš domov. Nezapoměli jsme ani na bezpečnost na cestách a doporučíme vám kameru do auta. Než se ráno vydáte do práce, tak si můžete teplou kávu nebo čaj vzít s sebou díky Xiaomi termo hrnku.

Xiaomi termo hrnek

Do práce či na výlet se vždycky hodí vzít si s sebou teplý či studený nápoj (podle toho, co preferujete a jaká je roční doba). Xiaomi termo hrnek umí uchovat stálou teplotu nápoje po dobu 2 hodin. Takže vaše káva nebo studená limonáda si zachová svou teplotu pravděpodobně déle, než ji vůbec stihnete vypít. Objem nádoby je 480 ml.

Cena: 500 Kč

Detektor pohybu jako z filmu Jamese Bonda

Tento detektor pohybu je alarm založený na infračerveném světle, které je vyzařováno mezi přijímačem a vysílačem. Při přerušení světelného paprsku se spustí alarm – viz filmy typu James Bond :-D. Systém je kompatibilní s chytrou domácností. Takže si ve výsledku můžete nechat poslat třeba SMS na váš telefon.

Cena: 280 Kč

Kamera do auta Tecney C900

Tecney C900 je kamera do auta s FullHD rozlišením a úhlem záběru 170°. Na zadní straně má 3″ displej s rozlišením 480×320 – pro změnu nastavení a náhled dostačující. Kamera je dále vybavena akcelerometrem pro detekci nárazu nebo nočním viděním. Specialitou kamery je, že se v balení nachází ještě jedna menší kamera, kterou si můžete upevnit před zadní sklo a monitorovat i dění za autem nebo v autě.

Cena: 650 Kč

Přívěšek USB-C OTG

Také se vám stává, že máte vaši KPZ plnou redukcí a čteček, ale když je opravdu potřebujete, tak je nemáte u sebe? Pak by se vám mohla hodit tato mini USB-C OTG redukce, kterou si můžete připnout na klíče a mít ji tak vždy s sebou.

Cena: 60 Kč

4portová nabíječka do auta

Asi to znáte, když se ze zadního sedadla ozve: “Můžeš mi půjčit kabel? Potřebuji si nabít na chvíli telefon”. Tato 4portová nabíječka s podporou rychlého nabíjení QC3.0 vám i vaší posádce auta ulehčí život. Kromě 2 USB portů z vaší autozásuvky má tato nabíječka ještě prodlužku s dalšími 2 USB porty pro zadní sedadla. Díky klpisny si prodlouženou část můžete připnout na kapsu ze zadní strany předních sedadel. Nabíječku používám už přes 2 roky a mohu doporučit.

Cena: 160 Kč

 

Extra slevy na GearBest

Sekce věnovaná speciálním slevám na eshopu Gearbest. Produkty jsou z pravidla ve výprodeji, ve slevové akci nebo jsou dostupné z českého (Fast-23) a polského (Fast-08) skladu. Nabídky níže mají zpravidla omezený počet kusů a omezenou dobu trvání. Proto pokud o ně máte zájem, tak neváhejte, platnost nebude trvat věčně. Při objednávání dražšího zboží zvolte vždy poštovné Priority Line (bývá zdarma a Gearbest to řeší tak, že při tomto typu dopravy posílá balík na svůj Evropský sklad a až z něj vám zásilku pošle, takže neplatíte žádné další popaltky).

Produkt Sklad Kupón Cena
Hubsan Zino 2 Čína od 9 200 Kč
Redmi Note8 4/64 – modrý Čína GBNOTE802 3 400 Kč
Xiaomi Mi Notebook Pro 2019 Čína GBNBXM01 22 000 Kč
Xiaomi Redmi Note8 Pro 6/128 Čína GBNOTE8P3 5 200 Kč
Xiaomi Mi A3 4/128 GB Čína GBA312801 3 900 Kč
Xiaomi Mi Watch Color Čína 4 500 Kč
OnePlus 7 Pro 8/256 GB Čína GBOP7PBDEC 13 300 Kč
Xiaomi Mi Note 10 – 108 MP Čína GBXMNT10BF 10 000 Kč

Líbí se vám Xiaomi termo hrnek?

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)