5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #238: FIMI Palm kamera se stabilizací

Tipy z ciny – FIMI PALM a Xiaomi

Na rodinný výlet, do zahraničí, na lyže nebo jiný sport se akční kamera vždycky hodí. Společnost FIMI přichází na trh s kamerkou FIMI PALM, která má být přímou konkurencí pro známý DJI Osmo Pocket. Správný chlap by měl o sebe pečovat. Vaše žena/přítelkyně vám to určitě potvrdí :) Proto se dnes zaměříme i na sebe a doporučíme vám gadgety, které potěší i vaši drahou polovičku. Na závěr pro vás máme opět drobnou perlu na poli geekovin (s tím už ženu moc nepotěšíte, ale svět má být v rovnováze :-D).

FIMI PALM – kamera se stabilizací

FIMI PALM je malá akční kamera se zabudovanou 3osou stabilizací, displejem a možností natáčet 4K video. Tím ale výčet funkcí nekončí. Stejně jako její konkurent DJI Osmo Pocket, i FIMI PALM má speciální režimy jako je sledování pohybu nebo propojení s telefonem pro živý náhled. Hlavní výhodou FIMI PALM oproti DJI je ve větším displeji, funkčních tlačítkách, díky kterým můžete měnit veškeré nastavení přímo v kameře (DJI potřebuje pro některé změny telefon), širší úhel záběru (DJI může mít pro někoho až moc úzký úhel záběru) a především nižší cenu (4 500 vs 8 000 Kč).

Cena: 4 500 Kč

Xiaomi odsávačka černých teček

WX-HT100 spadá pod značku Xiaomi youpin a jedná se o odsávačku černých teček. Podle typu vaší pokožky nabízí odsávačka hned 3 režimy/sílu sáni. Odsávačka je vybavena displejem, na kterém vidíte vybraný režim, ale také stav nabití baterie. K tomuto pomocníkovi dostanete hned 4 různé nadstavce a nabíjet jej můžete pomocí USB konektoru.

Cena: 900 Kč

Zastřihavač chloupků v nose od Xiaomi

S narůstajícím věkem si hlavně u mužské populace můžete často na veřejnosti všimnout lián trčících z nosních dírek. A to jsou přesně ti, kteří o zastřihávači chloupků nikdy neslyšeli :) Tento od Xiaomi je omyvatelný pod tekoucí vodou a je napájen AAA baterií.

Cena: 320 Kč

USB C čtečka SD karet pro nejen mobilní telefon

Jelikož dost často fotím digitální zrcadlovkou a poměrně často moje fotky stroskotají na nutnosti stáhování fotek do PC a následné úpravy, tak jsem si pořídil USB-C čtečku karet, kterou bych doporučil i vám. Díky tomu si stáhnu velice pohodlně fotky z karty (SD nebo microSD) do telefonu, kde je následně upravím z maximální kvality JPG nebo RAW a hned to mohu sázet na internet nebo do soukromého alba (pozn.: stále dávám v některých případech přednost digitální zrcadlovce díky rychlejšímu/spolehlivějšímu ostření a efektu rozmazaného pozadí). Stejný scénář může nastat u akčních kamer. Dnešní mobilní telefony mají dostatek výkonu a často i dost velkou úhlopříčku displeje, že na nich není až tak těžké zpracovat fotky nebo videa. Ve výsledku 80 % z nás konzumuje foto a video obsah na mobilu, tak proč to na nich nezpracovat :) Tato čtečka má navíc klasický USB konektor a microUSB pro případ, kdybyste potřebovali fotky stáhnou i do PC.

Cena: 200 Kč

LED projektor s efektem hologramu od Alfawise

Projektor vybaven 384 barevnými LED diodami, který se točí jako větrák a vytváří obraz, který do něj nahrajete. Samotný výrobce jej propaguje jako hologram, ale nenechte se zmást, o skutečný hologram se nejedná. I přesto je efekt více než zajímavý. Využití najde jako propagační zobrazovadlo nebo zábava pro děti i dospělé. Rozlišení zobrazovaného obrazu se udává v 1080×384 pixelech. Vedlejším efektem je průvan, který točící se “větrák” vytváří.

Cena: 3 200 Kč

 

Extra slevy na GearBest

Sekce věnovaná speciálním slevám na eshopu Gearbest. Produkty jsou z pravidla ve výprodeji, ve slevové akci nebo jsou dostupné z českého (Fast-23) a polského (Fast-08) skladu. Nabídky níže mají zpravidla omezený počet kusů a omezenou dobu trvání. Proto pokud o ně máte zájem, tak neváhejte, platnost nebude trvat věčně. Při objednávání dražšího zboží zvolte vždy poštovné Priority Line (bývá zdarma a Gearbest to řeší tak, že při tomto typu dopravy posílá balík na svůj Evropský sklad a až z něj vám zásilku pošle, takže neplatíte žádné další popaltky).

Produkt Sklad Kupón Cena
Hubsan Zino 2 Čína od 9 200 Kč
Redmi Note8 4/64 – modrý Čína GBNOTE802 3 400 Kč
Xiaomi Mi Notebook Pro 2019 Čína GBNBXM01 22 000 Kč
Xiaomi Redmi Note8 Pro 6/128 Čína GBNOTE8P3 5 200 Kč
Xiaomi Mi A3 4/128 GB Čína GBA312801 3 900 Kč
OnePlus 7 8/256 GB Čína GBOP7G654321 9 200 Kč
OnePlus 7 Pro 8/256 GB Čína GBOP7PBDEC 13 300 Kč
Xiaomi Mi Note 10 – 108 MP Čína GBXMNT10BF 10 000 Kč

Líbí se vám FIMI PALM ?

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)