5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #229: stabilizátor MOZA Mini S pro telefony

Tipy z číny – MOZA Mini S stabilizator

O tom, že se dnes telefony používají především na focení, není nic nového. Stejně to tak platí pro natáčení. Akorát jen málo telefonů dnes má dobrou stabilizaci. Dnešním prvním tipem bude 3 osá stabilizace o velmi známé firmy MOZA, který se právě na výrobu stabilizátorů zaměřuje. MOZA Mini S je jedním z nejmenších stabilizací této firmy, která se jinak soustředí na trh s většími kamerami. Dále jsme si pro vás připravili sluchátka, nebo například šikovnou bezpečností kameru do kanceláře nebo do bytu.

Stabilizátor MOZA Mini S

MOZA Mini S je 3 osý stabilizátor pro mobilní telefony, který nabízí vlastní zabudouvanou baterii, díky které vydrží fungovat déle než váš telefon v kuse natáčet :) Ke stabilizátoru je dostupná aplikace telefon, která vám umožní sledovat objekty a další vychytávky. Váží pouze 260 gramů a dá se složit do velice kompaktního rozměru, takže ho s přehledem dáte téměř kamkoliv.

Cena: 1 500 Kč (60 Euro)

USB C kabel Essager s LED diodou

Víte, že důležitím aspektem rychlého nabíjení vašeho telefonu není jen adaptér? Aby se telefon dokázal nabíjet proudem 3A, tak potřebujete zpravidla i USB kabel, který takové proud podporuje. Jedním z nich je právě tento s podporou Quick Charge 3.0. Na svém konci u telefonu má v koncovce zabudouvanou LED diodu, takže telefon najdete bez problému i ve tmě.

Cena: 61 Kč (2,5 Euro)

Bezbečnostní kamera INQMEGA

Každý si chce chránit své soukromí. Ať už doma, v kanceláři v garáži nebo na chatě. Tato chytrá IP kamera se hodí téměř všude. Nemá certifikaci pro odolnost vůči vodě, takže ji raději používejte pouze v interiéru. Umí natáče až FullHD rozlišení, záznam ukládá na SD kartu nebo na Cloud úložiště (placené). Obraz z kamery můžete živě sledovat přes mobilní aplikaci pro Android. Kamera má otočná kloub, takže se může koukat do všech směrů a navíc má obousměrný mikrofon, takže si se zlodějem můžete popovídat do příjezdu policie se zeptat, jak se vůbec má. Zapomenout nesmíte ani na to, že kamera se připojuje k vaši Wifi síti a to bezdrátově. Jediný kabel, který z kamery vede je ten napájecí.

Cena: 480 Kč (19 Euro)

Bezdrátová sluchátka Haylou GT1

Jestli se chystáte vstoupit na půdu bezdrátových sluchátek a hledáte vhodného kandidáta na vyzkoušení za cenu pod 500 Kč, tak už nemusíte hledat. Haylou GT1 jsou v tomto ohledu asi nejlepší bezdrátové špunty, které si do 500 Kč můžete koupit. Nabízí Bluetooth 5.0, AAC, dluhou výdrž, nízkou latenci, ukazatel baterie na pouzře a dotykové ovládání.

Cena: 480 Kč (19 Euro)

Digitální teploměr

Nakonec tady máme vychytávku, která se hodí do každé domácnosti. Digitální teploměr od jedné z mnoha firem, které vlastní Xiaomi. Teploměr se napájí párem AAA baterií a má vlastní paměť na posledních 32 měření. Lze přepínat mezi jednotkami v °C a F.

Cena: 300 Kč (12 Euro)

 

Extra slevy na GearBest

Sekce věnovaná speciálním slevám na eshopu Gearbest. Produkty jsou z pravidla ve výprodeji, ve slevové akci nebo jsou dostupné z českého (Fast-23) a polského (Fast-08) skladu. Nabídky níže mají zpravidla omezený počet kusů a omezenou dobu trvání. Proto pokud o ně máte zájem, tak neváhejte, platnost nebude trvat věčně.

Produkt Sklad Kupón Cena
Asus ROG2 8GB 128GB Čína GBMPROG2 12 000 Kč (477 Euro)
Xiaomi Mi Band 4 Čína GBBAND4MI 640 Kč (25 Euro)
OnePlus 7 Pro – 6 GB RAM, 128 GB Čína GB7P6128 13 400 Kč (522 Euro)
OnePlus 7 – 8 GB RAM, 256 GB Čína není 10 900 Kč (420 Euro)
Oclean Z1 Toothbrush + 2x dárek Čína není 960 Kč (37 Euro)
Xiaomi Mi 9T Pro 6GB/64GB Čína GBM9TPRO3 8 200 Kč (320 Euro)
Hodinky/telefon Kospet Prime Čína GB-KOSPET 2 300 Kč (90 Euro)
Autokamera Alfawise G70 Polsko GBAFF081212 900 Kč (35 Euro)
3D tiskárna Alfawise U30 Česko není 4 000 Kč (154 Euro)
Dron Xiaomi Fimi X8 Česko FASTGBFIMIX8 10 500 Kč (409 Euro)

Využili byste stabilizaci MOZA Mini S?

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)