5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #229: stabilizátor MOZA Mini S pro telefony

Tipy z číny – MOZA Mini S stabilizator

O tom, že se dnes telefony používají především na focení, není nic nového. Stejně to tak platí pro natáčení. Akorát jen málo telefonů dnes má dobrou stabilizaci. Dnešním prvním tipem bude 3 osá stabilizace o velmi známé firmy MOZA, který se právě na výrobu stabilizátorů zaměřuje. MOZA Mini S je jedním z nejmenších stabilizací této firmy, která se jinak soustředí na trh s většími kamerami. Dále jsme si pro vás připravili sluchátka, nebo například šikovnou bezpečností kameru do kanceláře nebo do bytu.

Stabilizátor MOZA Mini S

MOZA Mini S je 3 osý stabilizátor pro mobilní telefony, který nabízí vlastní zabudouvanou baterii, díky které vydrží fungovat déle než váš telefon v kuse natáčet :) Ke stabilizátoru je dostupná aplikace telefon, která vám umožní sledovat objekty a další vychytávky. Váží pouze 260 gramů a dá se složit do velice kompaktního rozměru, takže ho s přehledem dáte téměř kamkoliv.

Cena: 1 500 Kč (60 Euro)

USB C kabel Essager s LED diodou

Víte, že důležitím aspektem rychlého nabíjení vašeho telefonu není jen adaptér? Aby se telefon dokázal nabíjet proudem 3A, tak potřebujete zpravidla i USB kabel, který takové proud podporuje. Jedním z nich je právě tento s podporou Quick Charge 3.0. Na svém konci u telefonu má v koncovce zabudouvanou LED diodu, takže telefon najdete bez problému i ve tmě.

Cena: 61 Kč (2,5 Euro)

Bezbečnostní kamera INQMEGA

Každý si chce chránit své soukromí. Ať už doma, v kanceláři v garáži nebo na chatě. Tato chytrá IP kamera se hodí téměř všude. Nemá certifikaci pro odolnost vůči vodě, takže ji raději používejte pouze v interiéru. Umí natáče až FullHD rozlišení, záznam ukládá na SD kartu nebo na Cloud úložiště (placené). Obraz z kamery můžete živě sledovat přes mobilní aplikaci pro Android. Kamera má otočná kloub, takže se může koukat do všech směrů a navíc má obousměrný mikrofon, takže si se zlodějem můžete popovídat do příjezdu policie se zeptat, jak se vůbec má. Zapomenout nesmíte ani na to, že kamera se připojuje k vaši Wifi síti a to bezdrátově. Jediný kabel, který z kamery vede je ten napájecí.

Cena: 480 Kč (19 Euro)

Bezdrátová sluchátka Haylou GT1

Jestli se chystáte vstoupit na půdu bezdrátových sluchátek a hledáte vhodného kandidáta na vyzkoušení za cenu pod 500 Kč, tak už nemusíte hledat. Haylou GT1 jsou v tomto ohledu asi nejlepší bezdrátové špunty, které si do 500 Kč můžete koupit. Nabízí Bluetooth 5.0, AAC, dluhou výdrž, nízkou latenci, ukazatel baterie na pouzře a dotykové ovládání.

Cena: 480 Kč (19 Euro)

Digitální teploměr

Nakonec tady máme vychytávku, která se hodí do každé domácnosti. Digitální teploměr od jedné z mnoha firem, které vlastní Xiaomi. Teploměr se napájí párem AAA baterií a má vlastní paměť na posledních 32 měření. Lze přepínat mezi jednotkami v °C a F.

Cena: 300 Kč (12 Euro)

 

Extra slevy na GearBest

Sekce věnovaná speciálním slevám na eshopu Gearbest. Produkty jsou z pravidla ve výprodeji, ve slevové akci nebo jsou dostupné z českého (Fast-23) a polského (Fast-08) skladu. Nabídky níže mají zpravidla omezený počet kusů a omezenou dobu trvání. Proto pokud o ně máte zájem, tak neváhejte, platnost nebude trvat věčně.

ProduktSkladKupónCena
Asus ROG2 8GB 128GBČínaGBMPROG212 000 Kč (477 Euro)
Xiaomi Mi Band 4ČínaGBBAND4MI640 Kč (25 Euro)
OnePlus 7 Pro – 6 GB RAM, 128 GBČínaGB7P612813 400 Kč (522 Euro)
OnePlus 7 – 8 GB RAM, 256 GBČínanení10 900 Kč (420 Euro)
Oclean Z1 Toothbrush + 2x dárekČínanení960 Kč (37 Euro)
Xiaomi Mi 9T Pro 6GB/64GBČínaGBM9TPRO38 200 Kč (320 Euro)
Hodinky/telefon Kospet PrimeČínaGB-KOSPET2 300 Kč (90 Euro)
Autokamera Alfawise G70PolskoGBAFF081212900 Kč (35 Euro)
3D tiskárna Alfawise U30Českonení4 000 Kč (154 Euro)
Dron Xiaomi Fimi X8ČeskoFASTGBFIMIX810 500 Kč (409 Euro)

Využili byste stabilizaci MOZA Mini S?

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)