5. série seriálu Papírový dům má oficiální trailer s českými titulky. Kdy se na ní můžeme těšit?

5. série papírový dům datum vydání

Papírový dům (nebo Money Heist, popř. v originále La casa de papel) je jedním z nejlepších a nejpopulárnějších seriálu na Netflixu. Zde se opravdu trefil do černého a přestože v něm určitě existují některé slabší díly, celkově jde o velice dobrou podívanou. Všichni tak s napětím očekávají, jak asi dopadne 5. série seriálu Papírový dům a nyní známe datum vydání a dokonce vyšel také trailer s českými titulky.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Kdy vyjde 5. série seriálu Papírový dům?

Papírový dům: 1. část 5. řady | Oficiální trailer | Netflix

Papírový dům: 1. část 5. řady | Oficiální trailer | Netflix

Celý gang je uvězněný více než 100 hodin v národní bance a utajena nezůstala ani pozice samotného Profesora. Každou chvíli má dovnitř vtrhnout armáda, ovšem ta se samozřejmě nehodlá vzdát. Pravděpodobně se tak můžeme dočkat dalších napínavých momentů a zvratů, jako tomu bylo po celou dobu.

Netflix
Netflix

Má jít o poslední sérii, takže se zřejmě vyjasní i osudy jednotlivých postav. První část 5. série bude na Netflixu dostupný již 3. září, bohužel datum pro druhou část zatím neznáme. I tak se ale určitě máme na co těšit.

Jak se těšíte na poslední sérii seriálu Papírový dům?

Zdroj: YouTube Netflix

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)