5. série seriálu Lucifer má oficiální trailer s českými titulky. Co jsme se z něj dověděli?

5. série Lucifer trailer

Lucifer je jedním z vůbec nejoblíbenějších seriálů na Netflixu a nyní se blíží jeho pátá série. Kromě toho produkce rovněž prozradila, že hlavní herec Tom Ellis přijal kontrakt na šestou sérii. Bez toho, aniž bychom seriál viděli tak nyní víme, že pátá série neskončí uzavřeně. Navíc má 5. série seriálu Lucifer také oficiální trailer. Co jsme se z něj dověděli?

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

O čem je Lucifer?

O čem vůbec Lucifer je? Co udělá pán všech pekel, když se začne nudit? Přestěhuje se do Los Angeles, otevře si noční klub a seznámí s budoucí kolegyní – Chloe Deckerovou. Následně vytvoří skvělou detektivní dvojku. Lucifer je skvělou záležitostí, která míchá fantasy, thriller ale také komedii, jelikož ne jedna hláška vás zaručeně dostane do kolen. Seriál má navíc v dnešní době již 4 série a celkem můžete shlédnout 67 dílů, což je pořádná porce zábavy. Ta třetí je sice trochu slabší a zdlouhavá, ovšem čtvrtá to vynahrazuje.

Lucifer – 5. řada | oficiální trailer | Netflix

Lucifer – 5. řada | oficiální trailer | Netflix

5. série seriálu Lucifer má oficiální trailer

Z nového traileru jsme se dověděli spoustu zajímavých informací. Maze i Amenadiel jsou stále v Los Angeles, zatímco Lucifer se nudí v pekle. Rozhodne se proto vrátit rovněž do města andělů a všechny překvapí uprostřed případu. Jenže nic není jak se zdá. Lucifer má totiž dvojče jménem Michael a právě Maze přijde na fakt, že se za Lucifera celou dobu vydává. Začíná tedy poměrně zajímavá zápletka a my už se nemůžeme dočkat, až seriál vyjde.

Netflix
Netflix

Pátá série seriálu Lucifer bude tradičně ke shlédnutí na platformě Netflix. Ta v Česku vyjde na 199 Kč v případě SD kvality, 259 Kč zaplatíme za HD kvalitu a pokud si budeme chtít vychutnat zážitky ve 4K, vyjde na 319 Kč.

Těšíte se na nového Lucifera?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)