Rádi byste si něco zahráli? 5 prémiových her, které dočasně získáte úplně zdarma

5 prémiových her zdarma

V obchodu Google Play se rozdává hned několik zajímavých prémiových her. Všechny nesou tu nejlepší cenovku – v době psaní článku jsou ke stažení zcela zdarma. My jsme je přebrali a vypíchli jsme pro vás 5 prémiových her, které nás nejvíce zaujaly. Na nic dále nečekejte, akce je časově omezená!

5 prémiových her zdarma: Motorsport Manager Mobile 2, logický AngL, akční Shadow of Death a další

Níže jsou hry různých žánrů, takže by si měl vybrat úplně každý. K dispozici máme i článek Slevy na Android aplikace, kde se pravidelně aktualizují všechny akce určené pro náš region. Nyní se na jednotlivé hry po podíváme podrobněji. Doufáme, že se vám náš výběr 5 prémiových her bude líbit. Akce je časově omezená, takže se řiďte dle známých hesel – “kdo dřív přijde, ten dřív hraje” a naopak – “kdo pozdě chodí, za hraní platí”.

Motorsport Manager Mobile 2

Manažerská série ze světa formulí – Motorsport Manager – patří k tomu nejlepšímu, co si na obrazovkách našich telefonů můžeme zahrát. Najdeme zde, na mobilní poměry, velice propracovanou hratelnost, která hře vysloužila velice kladná hodnocení. No řekněte sami – 4,7* je jasný nadprůměr. Ano, existuje již novější třetí díl, ale za ten musíte zaplatit 120 Kč. Dnešní dvojka má sice standardně stejnou cenovku, ale v následujících dnech ji můžete získat zcela zdarma.

Google Play Store English

Google Play Store English

Motorsport Manager Mobile 2
Motorsport Manager Mobile 2

AngL

Manažerské hry nejsou váš šálek čaje? Co byste místo toho řekli na minimalistickou logickou hru? Její premise je naprosto primitivní – pomocí odpalovacích plošek musíte dostat kuličku k diamantu. To se snadno řekne, ale máte na to? Hra běžně stojí 25 Kč, nabízí přes 85 úrovní a může se chlubit solidním hodnocením 4,5*.

AngL
AngL

Shadow of Death: Dark Knight – Stickman Fighting

Jste vznětlivější typ a místo pomalého, analytického postupu preferujete přímý postup? Máte rádi akci a destrukci? V tom případě vás určitě zaujme Shadow of Death: Dark Knight – Stickman Fighting, což je temná mlátička oplývající atraktivní grafikou. Běžně stojí 27 Kč, přičemž si drží pěkných 4,6* při pěti miliónech stažení.

Dark Knight is coming | Trailer – Shadow of Death

Dark Knight is coming | Trailer - Shadow of Death

Shadow of Death: Dark Knight
Shadow of Death: Dark Knight

Leprica PRO – Castle Battle Tower Defense

Co by to byl za herní výběr, kdyby v něm nebyla alespoň jedna hra s prvky žánru tower defence. Leprica PRO nás zaujala svým grafickým zpracováním, které nám z videa vzdáleně připomíná styl Warcraftu 3. (Ne)Souhlasíte s námi? Ale to je vedlejší. Hlavní je, že hru nyní můžete získat bez placení. Leprica PRO je totiž běžně oceněna na 55 Kč. Hráčské hodnocení je sice nejnižší z našeho výběru, ale stále se jedná o slušných 4,4*. Pokud máte tento žánr rádi, tak byste Leprica PRO šanci dát měli.

Leprica Online : Castle Fight (BETA)

Leprica Online : Castle Fight   (BETA)

Leprica PRO - Castle Battle Tower Defense
Leprica PRO - Castle Battle Tower Defense

Quaddro 2 – Intelligent game

Náš seznam 5 prémiových her uzavřeme logickou jednohubkou Quaddro 2 – Intelligent game. Ta vypadá jako takový logický mix. populárního hada a her typu „lines“. Cílem hry je dostat stejnobarevné kruhy do čtvercového uspořádání. Zní to jednoduše, ale už z videa je patrné, že to taková brnkačka nebude. Quaddro 2 běžně vyjde na 49 Kč, přesáhlo sto tisíc stáhnutí a nese slušné hodnocení 4,5*.

Quaddro 2 – Gameplay Trailer 2018

Quaddro 2 - Gameplay Trailer  2018

Quaddro 2 - Intelligent game
Quaddro 2 - Intelligent game

Máte rádi hry? Mrkněte se na novou Pařbu na víkend!

Určitě jste si všimli, že textová verze Pařby na víkend už nějakou dobu nevyšla. Není třeba zoufat, protože pro vás máme něco lepšího. Pařba na víkend se totiž vrátila na náš youtube kanál. Zatím sice jen v testovacím módu, ve kterém záleží na vašich připomínkách a zájmu, ale na speciální díl se můžete podívat níže. Druhá epizoda vyjde tento pátek. Zapište si to, nebo si raději nastavte to upozornění, a přijďte včas. Těšíme se na vás.

Nové FREE hry na léto 2019 🎮 Pařba na víkend 2019 #1

Nové FREE hry na léto 2019 🎮 Pařba na víkend 2019 #1

Zaujala vás některá hra z tohoto seznamu?

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)