Přehled: Tohle je 5 nejsledovanějších Disney+ filmů v Česku. Viděli jste je?

top 5 filmů disney+ čr

Encanto

Encanto od studia Walt Disney Animation Studios vypráví příběh Madrigalových, rodiny, která žije ukryta v kouzelném domě u kolumbijských hor na místě zvaném Encanto. Díky němu má každé z dětí v této rodině neobyčejný dar. Jenže hlavní postava, Mirabel se daru nedočkala. Pohádku hodnotíme jednoznačně pozitivně a to díky skvělému příběhu i parádnímu zpracování. Díky svému zasazení trochu připomíná vynikající Coco z roku 2017.

Encanto (2021) CZ Dabing HD trailer /od tvůrců Zootropolis/

Encanto (2021) CZ Dabing HD trailer /od tvůrců Zootropolis/

ČSFD hodnocení: 72 %

Rakeťák

Tak schválně, jaká je vaše nejoblíbenější postava z Příběhu hraček? Pokud jste si odpověděli, že Buzz Rakeťák, máte se na co těšit. Disney si pro nás ve spolupráci s Pixarem přichystalo celovečerní film o tomto hrdinovi, který má za úkol prozkoumat novou planetu T’Kani Prime, na které jej však čeká hromada překážek.

Rakeťák (2022) CZ Dabing HD trailer

Rakeťák (2022) CZ Dabing HD trailer

ČSFD hodnocení: 70 %

Predátor: Kořist

Predátor: Kořist je poměrně příjemným překvapením. Odehrává se ve světe národa Komančů v 18. století a vypráví příběh mladé ženy, která se snaží zachránit svůj lid před nebezpečným predátorem. Dobré herecké výkony, povedený predátor i silná atmosféra dělají z predátora solidní jednohubku.

Predátor: Kořist (2022) Teaser CZ HD

Predátor: Kořist (2022) Teaser CZ HD

ČSFD hodnocení: 74 %

Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok je starší, avšak skvělý film. Označili bychom jej jako vůbec nejlepšího z celé série. Hlavní hrdina má za úkol vrátit se do Asgardu, aby zastavil Ragnarok, tedy konec asgardské civilizace. Ve filmu se objevují další postavy ze světa Marvel, třeba neuvěřitelný Hulk.

Thor: Ragnarok (2017) CZ dabing HD trailer II.

Thor: Ragnarok (2017) CZ dabing HD trailer II.

ČSFD hodnocení: 82 %

Auta

První Auta jsou srdcovka každého, kdo byl okolo roku 2006 v dětských letech. Blesk McQueen, namyšlený šampión se vydává na Zlatý píst, největší závodní turnaj na světě. Cestou však zabloudí a ještě k tomu je odsouzen kvůli vysoké rychlosti. Díky tomu však pozná nové kamarády a třeba i svou lásky Sally.

Cars on the Road | Official Trailer | Disney+

Cars on the Road | Official Trailer | Disney+

ČSFD hodnocení: 82 %

Disney+
Disney+

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO Max seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Viděli jste v poslední době nějaký zajímavý film?

Zdroj: FlixPatrol

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)